Jedinné špatné cvičení je to, které se neuskutečnilo.

29. september 2015 at 14:53 | Mitchiia |  Každodenní zápisky
Zdravím lidi,

věc se má tak.
Momentálně jsem ve fázi, kdy jsem ukončia brigádu v restauraci (jednak z důvodu absolutního vytížení a jednak abych si v klidu vše stihla zařidít předtím, než odsud zmizím) a čekám, až mi agentura oznámí, že si mě vybrala nějaká rodinka.
Můj plán na následující rok? AU-PAIR na MALLORCE.


Jelikož a protože mě moje vysněná vysoká škola poslala do háje, tak si na rok vycestuju, pak se vrátím, udělám přijímačky, vezmou mě a pak si tady budu 3 roky pilně studovat :) No a jestli ne, tak neví o co přichází, mohla jsem jim udělat díru do světa, ale oni ne, tak mají rok útrum.

Takže teď čekám a čekám. Doufám že moje čekání nebude trvat nijak dlouho, protože tohle nic nedělání mě doma nebaví a hodně mě ubíjí. Do restaurace se nevrátím, protože by ze mě byla chodící kostra a jiná brigáda nemá smysl, protože agentura se mi s nabídkou rodiny může ozvat kdykoli a vyřízení pojištění a blbostí mi bude trvat maximálně 2 dny, takže když bych si něco našla, tak bych tam vlastně ani nestihla nastoupit, tak radši nebudu nic hrotit ;)

Venku je odporný vítr, nevím jak u vás, ale tady je to fakt šílené. Procházka se psem stačí až nad hlavu, natož tak jít ještě běhat, bych asi umrzla. Ale není nad cvičeníčko pěkně v teple u krbu.
Takže ženy, jdeme se hýbat!!


Krásný den!


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement