September 2015

Jedinné špatné cvičení je to, které se neuskutečnilo.

29. september 2015 at 14:53 | Mitchiia |  Každodenní zápisky
Zdravím lidi,

věc se má tak.
Momentálně jsem ve fázi, kdy jsem ukončia brigádu v restauraci (jednak z důvodu absolutního vytížení a jednak abych si v klidu vše stihla zařidít předtím, než odsud zmizím) a čekám, až mi agentura oznámí, že si mě vybrala nějaká rodinka.
Můj plán na následující rok? AU-PAIR na MALLORCE.


Jelikož a protože mě moje vysněná vysoká škola poslala do háje, tak si na rok vycestuju, pak se vrátím, udělám přijímačky, vezmou mě a pak si tady budu 3 roky pilně studovat :) No a jestli ne, tak neví o co přichází, mohla jsem jim udělat díru do světa, ale oni ne, tak mají rok útrum.

Takže teď čekám a čekám. Doufám že moje čekání nebude trvat nijak dlouho, protože tohle nic nedělání mě doma nebaví a hodně mě ubíjí. Do restaurace se nevrátím, protože by ze mě byla chodící kostra a jiná brigáda nemá smysl, protože agentura se mi s nabídkou rodiny může ozvat kdykoli a vyřízení pojištění a blbostí mi bude trvat maximálně 2 dny, takže když bych si něco našla, tak bych tam vlastně ani nestihla nastoupit, tak radši nebudu nic hrotit ;)

Venku je odporný vítr, nevím jak u vás, ale tady je to fakt šílené. Procházka se psem stačí až nad hlavu, natož tak jít ještě běhat, bych asi umrzla. Ale není nad cvičeníčko pěkně v teple u krbu.
Takže ženy, jdeme se hýbat!!


Krásný den!