January 2015

Study tip: Stand up, stretch, take a walk, go to the airport, get on a plane and never return.

14. january 2015 at 14:00 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nějaky plán na dnešek? Tak určitě.

Včerejší práce mě díky bohu nijak neuhnala, takže nejsem až tak unavená, za což jsem ráda.
Jak už jsem psala, tak brzo jdu zase do školy, po měsíci. No a milí učitelé už posíllají e-maily s tím, co všechno se máme naučit, aby nás hned v pondělí mohli už začít zkoušet. Takže toho mám tak akorát plné zuby.

Udělala jsem si velký hrnek kafe, dodívám se na Plný dům a vrhnu se na tu kupu učení, protože v pátek a v sobotu už jdu zase do fachy, takže na to všechno mám prakticky už jen dva dny. Vlastne ne prakticky ale doopravdy.

coffe and study | via Tumblr

Wishlist.

13. january 2015 at 13:34 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Už se to zase pomaličku blíží.

14 dní vánoční prázdniny a hned po tom dalších 14 dní strávených v restauraci, jakožto praxe. Opravdu super být celý měsíc doma. Nebude jednoduché zase v neděli odjet na celý týden do školy a zase být doma jen na víkendy. Nicméně, jsem ráda že už to za chvilku skončí. Udělám maturitu a konec. Už budu doma, studovat si vysokou pěkně ve svém, žádný odjezdy na intr a stres že zas tak dlouho(je to sice jen 5 dní, ale občas se to zdá jak měsíc) všechny blízké neuvidím. Už aby to bylo.

Coffee

A co nějaký wishlist?

1. Na prvním místě si určitě musím pořídit obal na telefon. Mám bílý. Teda původně byl bílý, teď svou barvu tak trochu mění.

2.Shamballa náramek. Náramek, který působí pozitivně na lidský organismus, symbolizuje štěstí, mír a klid. A jelikož na tyhle věci věřím a i vzhledově je moc pěkný, tak to na jeden nevinný kousek vidím.

3.Džínová bunda. Plánju si ji pořídit už hodně dlouhou dobu. Takže v momentě, kdy si vyjedu na nákupy, v což doufám že mi to vyjde tenhle víkend, tu jednu bundu prostě seženu, děj se co děj.

Dobrýho stačí málo, nic se nemá přehánět a je třeba šetřit, takže zatím tyhle tři věci jsou ideální.

Books are life 🙈💕

It's good day to have a good day.

7. january 2015 at 14:22 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Jsem ráda že jsem ještě dalších 14 dní doma. Mám totiž poslední, úplně poslední praxi na střední škole ve svém životě. Zatím si to sice nijak neuvědomuju, ale je to šílené jak rychle to všechno utíká.
Během té doby co jsem doma, si musím zpracovat maturitn práci kterou budu u maturity obhajovat. Což mi připomíná, že už bych na ní měla začít dělat.

Nuže, zatím si užívám volna, ale zítra už zas pracovat. Opravdu se mi chce.2015? welcome.

6. january 2015 at 20:07 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
2015.

Další rok. Děsivé to číslo. Rychle to utíká.

A nějaká předsevzetí? Má to smysl? Neasi.

Další rok a s dalším rokem je tu i snaha o to, vylepšit tu tichou osobu. Nové plány, přání, doufám že i úspěchy a další super rok, kterého nebudu litovat.

365