June 2014

You are bad idea, but i love bad ideas.

30. june 2014 at 17:40 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Prázdniny v plném proudu! Konečně.

Z mé strany jsou však víceméně pracovní. Brigáda mě vycucává neskutečným způsobem a každý volný den odpočívám. Dnes zrovna nejdu do práce a ono prší, asi zákon schválnosti nebo co.

L.S

Plány na prádzniny 2014? Je jich víc než dost.
Samozřejmě když nejsem v práci, tak chodím se sestřenicí běhat. V práci se sice naběhám víc než dost(kdo obsluhuje, tak ví), ale pohybu není nikdy dost.
Jídelníček upraven taky slušným zůsobem. Úplně jsem vyřadila pečivo, když už, tak jím chleba, ale hodně jsem si poslední dobou zvykla na knackbroty a různé lupínky a musli a další věci. Za což jsem ráda. Ale hodně mě štve nepravidelnost jídel přes den. V 9 snídám a oběd mám až ve 4 odpoledne a toť vše za celý den. Bohužel není čas.

💕

Na programu je samozřejmě i dovolená. Tento rok to bude v Česku, Jeseníky, ale příští prázdniny konečně moooře. Trocha odpočinku ještě nikdy nikomu přece neuškodila.

Girl with Tattoo

Radikální změna v mém životě taky bude. Tetování. Termín jeho uskutečnění už se také blíží rychlostí blesku, takže těšíng největší.

Arctic Monkeys | via Facebook

A fesťáky? Neasi. Za 10 dní na Masters of Rock!! To bude jízda.

Takže ve zkratce mé plány vypsány. A co ty vaše? :)My best memories are the ones, we made together.

8. june 2014 at 22:13 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Dear bloggers!

Popravdě, cca poslední měsíc jsem víc než dost pěkně vycuclá.
Učitelé zešíleli (ještě že už mi v pátek začínají prázdniny) a ještě do toho jsem si začala hledat brigádu a hned mi řekli ať přijdu na zkoušku. Takže moje dny vypadají tak, že přes týden jsem ve škole a drtím se jak osel, protože všichni potřebují v jeden den uzavřít známky a o víkendu jsem od rána až do noci v práci.
Moje psychická i fyzická stránka začíná radikálně klesat a já už začínám být na dně. Doma stravím chvilku a to jen když spím. Jak mě to nebaví.

(10) Tumblr

Ještě že už tento pátek fakt končíme jinak bych se šla asi objesit. Zítra mě ještě čeká poslední zkoušení a pak už na to všechno kašlu a hážu nohy na stůl. Odbydu si zbytek týdne ve škole a pak pěkně dom a následné prázdniny + volníčka + práce :) Už se těším na tu letní pohodu.

Jayline Davila Cardona | via Tumblr