March 2014

A girl should be like a butterfly.Pretty to see, hard to catch.

26. march 2014 at 20:38 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Krásný středeční večer přeju :)

Nápad na článek mě nejspíš napadl když jsem se rozhlédla kolem sebe, nebo když jsem se podívala na film a nebo taky když jsem projížděla weheartit. Těžko říct, možností je hodně. Ale nejspíš začnu tou první.

Jsem nešťastná když vidím jak holčina co žije se mnou na intru se bojí odmalovat a ukázat tu svou ''přirozenou'' krásu. Mrzí mě že se evidentně nemá ráda natolik, aby se před někým ukázala bez make-upu. A je pravda, že ho má po celém obličeji docela hodně. Každopádně si myslím, že nikdo není natolik ošklivý, aby se za sebe musel stydět bez řasenky, linek nebo pudru.

Instagram photo by @totaheimis (Tóta Heimisdóttir) | Statigram
Člověk by měl mít rád sám sebe takový, jaký je. Neměl by se pokoušet na sobě něco měnit, protože pak už by to nebyl on. Nebyla by to ta jedinečná osoba. Když něco chcete dokázat, musíte si za tím jít, nesmíte se stydět a říkat si že to nedokážete, protože pak se zvyšuje riziko, že něco vážně nevyjde. Musíte být přesvědčeni o tom, že dosáhnete toho, co chcete. A podle mě, k tomu všemu je potřeba mít rád sám sebe, protože jedině tak jste spokojení a dokážete něčeho dosáhnout.

Proč se lidé nemají rádi takový, jací jsou? Dobře, občas má takové období, kdy by se nejraději hlavou zabořil do písku a nemusel nic vidět, ale řekněme si to na rovinu. Určitě už jste zažili nějaké dny, kdy jste se podívali do zrcadla a řekli jste si: '''Dneska mi to vážně sluší, jsem kočka!''. To je totiž to nejlepší pro člověka, líbit se sám sobě, protože jedině tak budete spokojení.

Inspirational

Pointa článku? Nechápu lidi, kteří se nelíbí sami sobě. Je to důležité víc než dost, protože když nejste spokojeni sami se sebou, tak jak můžete být spokojení s něčím jinačím v životě?