February 2014

Be in love with your life every minute of it.

28. february 2014 at 13:01 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zdravím všechen odpočívající lid!

A už je tady zase pátek. Prázdniny utekly opět jak voda a teď už jen zbývá zase naskočit do nechutného prostředí školy. Vůbec ale vůbec se mi tentokrát nechce. Nejradši bych se zachumlala pod peřinu, hluboko hluboko do postele a už z tama nevylezla. Ideální plán, bohužel trošičku nereálný.

Dreamlike Photo Manipulations by Caras Ionut - CAT IN WATER

Nicméně, tyto prázdniny jsem si užila. Hned v pátek, po příjezdu z intru, jsem jela se svou drahou polovičkou a partou kamarádů na koncert, v sobotu u nás ve vesnici byla akce a potom zábava, začátek týdne jsem strávila úklidem a vařením no a včera jsem byla se ségrou na nákupy. Prostě pohodový večer jsme si udělaly.
No a co se bude dít do konce týdne? Nechám na náhodě a neplánování, protože takové chvilky jsou vždycky nejlepší! :)

🌸

Springtime holiday.

25. february 2014 at 14:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky

All our dreams can come true, if we have the courage to pursue them. (Walt Disney)

20. february 2014 at 21:05 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Krasný čtvrteční večer přeju!

Já vím víc než dobře že nesnáším Prahu a její okolí, moc lidí, smradlavý vzduch, bezdomovců víc než mravenců a tak celkově to není nic na mě. Je to nejspíš tím, že celý život žiju ve vesničce a nejsem zvyklá na takový ruch. To je to samé jako člověk z Prahy by se asi nemohl přestěhovat do vesnice o 200 obyvatelých. Něco nemožného. Ale až dneska jsem zjistila, že Prahu nejenom nesnáším, dokonce nenávidím. (Jen postřeh)

Untitled

Zítra je konečně PÁTEK! Den, na který se těším už od té doby, co jsem sem v pondělí přijela. A od zítřejšího odpoledne pěkně týdenní jarní prázdniny. Jak já už se těším.
Zítra jedu na koncert se svým nejdražším a pak se budu hezky válet, v úterý mám v plánu antiples (nevím co od toho čekat, takže uvidíme), pak se budu válet, nějaká ta chlastačko-akcička a pak zase váleníčko. No, mám pocit že už teď nestíhám :D

Untitled


14th February?

11. february 2014 at 21:55 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zdravím ženy!
Když vidím jak se to blíží, tak jsem nemohla nepomyslet na to, že bych nenapsala pár řádků na toto téma.

Valentine
Většina si pomyslí, že je to jen hloupý americký svátek, a tak u nás nemá co dělat. Určitě minimálně čtvrtina ho ze srdce nenávidí, protože nemá přítele či přítelkyni a zbytek ho nenávidí proto, že je to americká blbost.
Můj názor? Já osobně jsem Valentýna nikdy moc neslavila, ale můj přítel v tento den má narozeniny, tak mu k dárku přihodím aspoň nějakou bonboniéru od Milky ve tvaru srdíčka a tím to pro mě končí, víc nic.
Čokoláda a nebo růže, nebo nějaká primitivní věc v podobě drobného dárku který neudělá žádnou spoušť kromě potěšení, není nic tak zlého.
Valentýna rozhodně neslavím tak, že bych potřebovala romantickou večeři, kytici růži, dokonalou masáž a podobně. Nemám potřebu ho nijak slavit, ale ani ho nijak neodsuzuju. Ráda svému přiteli koupím čistě jen symbolicky čokoládu. Ikdyž my si dáváme drobné dárky aniž by nějaký Svatý Valentýn byl, ale jde čistě jen o tu krátkou a příjemnou atmosféru :)

J'adore Fashion ~'s Photos | via Facebook