November 2013

I got it guys, i am so glad that it is finally over me.

27. november 2013 at 13:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Ahojte!

Jop, mám to! Nebylo to zase tak těžké jak jsem si myslela ale prostě aji když Vám někdo řekne že je to ok tak mu stejně nevěříte protože si stejně myslíte že to bude tak těžké, že u toho minimálně umřete. Znáte to.
Dneska jsem si vyzvedla už aji řidičák a dokonce jsem z města k nám domů řídila. Nebyl to zas takový med protože na to auto nejsem zvvyklá. Ale všechno chce čas, věřme tomu.

get my driver's license.

Miluju být 14 dní doma, nebýt na intru, nechodit do školy, mít klid. Původně jsem si řekla že zůstanu ještě o jeden den navíc doma po těch závěrečných zkoušekách v autoškole, jenže se to trošku vymklo kontrole a chytla jsem angínu a zůstala tím pádem celé dva týdny doma, protože mi doktor předepsal antibiotika. No a nejsem přece blázen abych chodila s antibiotikama do školy, to ani náhodou. Budu toho sice dohánět víc než dost ale nehodlám se jen k vůli škole zmrzačit, na to se mám moc ráda. Každopádně už je mi dobře, konečně nemám napuchlý krk jak pneumatiku a můžu normálně mluvit, polykat a jíst.

<3

I know but..

16. november 2013 at 16:29 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zdravím,

tak, už se pomaličku ale jistě blíží den D. Den, kdy mě čekají závěrečné zkoušky v autoškole. Přesně to je v pondělí a já začínám mít víc než nahnáno. Testy si dělám každý den a už za posledí dva dny se mi nestalo že bych je nesplnila. Dneska se mi dokonce podařilo udělat je 2x na 100% :)


Vím že se nemusím absolutně vůbec bát. Testy zvládám, jízdy bez problémů, aji autoškolák mi řekl že jestli pojedu tak jak jezdím, tak není co vytknout, není jeden jedinný důvod proč by mi to neměli dat, ale znáte to, nervozita je prostě nervozita a tu jen tak z hlavy bohužel nevyženete.


Myslete na mě ;)