October 2013

Autumn holiday are finally here. So let's enjoy them guys.

29. october 2013 at 11:15 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Konečně aspoň týden prázdnin. Myslím že pro tuto chvilku mi přijdou vážně vhod. Jsem ráda že budu mít čas se naučit pořádně autoškolu, protože už jen pár jízd a bude velké finále. Nicméně, učitelé ve škole se asi velice opět nudí, tak nám museli zadat nějaké úkoly a vypisování témat a já nevím čeho všeho. Tak strašně ráda bych se na to vrhla abych to měla už za sebou, ale když mě se tak nechce. Ale tak musím si to nějak rozložit abych to měla z krku a nemusela se tím zabývat v neděli (ikdyž bych to tak nejradši udělala :D).

Tumblr


Sometimes there are moments, when you miss totally everyone.

22. october 2013 at 20:32 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Intr má své výhody i nevýhody. Zrovna jsem na vlně, kdy jsem absolutně bezradná. Prostě to tady nesnáším, jsem daleko ode všech které miluju a které potřebuju k životu. Intr mě zabíjí, ničí moji náladu a chuť k životu a k veškeré radosti. K tomu učení, nesnáším učení a ležení v knížkách, nebaví mě pořád a neustále se učit blbosti, které mi v životě stejně nikdy k ničemu nebudou, nenávidím lidi ve třídě kteří si hrají na něco co nejsou, předvádějí se a machrují. NENÁVIDÍM TO TADY!!

Moje nálada začíná stoupat do výšin zlosti, což není dobré. Mám chuť se s někým pohádat a pak utéct rychlostí blesku dom do té nejslastnější náruče mojeho nejhodnějšího chlapečka a usnout v ní. Nic víc si teď momentálně nepřeju. Jsem smutná a naštvaná a vyčerpaná a všechno.Don't wait, the time will never be right.

17. october 2013 at 15:26 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Přece jenom se něco změnilo. Můj pohled na sebe samotnou.
Nikdy mě nězajímaly boty, kabelky, oblečení, parfémy a růžová barva. Já přeci růžovou nesnášela. Ale teď? Jako by se celý můj svět od základů změnil. Otáčím se za krásným podzimním kabátkem, obdivuju dokonalé kabelky, všímám si těch nejdokonalejších kozaček na podpatku a přemýšlím s jakým oblečením si je zkombinuju. Když si lakuju nehty, hlavou se mi honí jaký odstín růžové si nalakuju. Není to šílené?
Jsem holka, tak by to tak samozdřejmě mělo vypadat a měla bych se tak chovat, ale že zrovna o takovýchle věcech, že zrovna moje osoba o nich bude přemýšle mě nenapadlo snad ani ve snu. Jde asi vidět, že se měním z takové té holčičky do ''ženy'' :D

V každém případě se mi to líbí víc než dost, protože už si nepřipadám jako dítě :)

Untitled | via Tumblr