September 2013

Driver license.

18. september 2013 at 19:51 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nastal ten zásadní průlom mojeho života, kdy mi začíná nová etapa. Dospělost, plnoletost, spousta zodpovědnosti a dalších povinností. Popravdě, pořád se cítím jako desetileté dítě. Ale víte jak to je, člověku je tolik, na kolik se cítí :)

Jenže když už žádáte o řidičský průkaz, ve škole se začínáte připravovat na maturitu, sedáte do auta a řídíte ho, když jdete do obchodu a lidé po Vás chtějí občanku a vy nejste proti, něco se mění. Cítím že je něco jinak. Nedokážu odhadnout jestli je to dobře nebo špatně, kažodápdně je to divné. Prostě už to není jaké to bývalo. Líbil se mi ten pocit mít strach z toho že po mě budou chtít občanský průkaz a já zrudnu, řeknu že mi 18 ještě není, udělá se mi špatně a odejdu s prázdnou. Po tom se mi bude stýskat, po té volnosti, dětství, bezstarostného života, po všem :)

Je tady ale nová část. Ta dospělá! :) Těšila jsem se kdy tuto větu řeknu nebo napíšu. Jsem už dospělá. Což znamená řidičský průkaz.
Jak já miluju řízení. Připadám si pak jak královna všechn silnic. Baví mě kroutit volantem a řadit, baví mě poslouchat pravidla a všechno co musím udělat než nasednu do auta a rozjedu se. Zbožňuju auto!!

Yee

Jelikož jsem na intru a řidičák si dělám doma, tak o víkendech mám jízdy a teorii se učím sama. Z knížky, internetu, z testů, když něco nevím poptám se taťky nebo mladýho. Ale není to ono. Tento týden jsem nemocná, ale už se mi udělalo včera dobře a nemá cenu jet do školy, tak jsem zůstala doma a dneska byla hodina teorie, tak jsem tam šla. Je daleko lepší když vám to přímo vysvětlí ten učitel a řekne vám co a jak, vy se přímo můžete zeptat, ale tak nedá se nic dělat.

New year again.

2. september 2013 at 21:20 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Už máme prázdniny zase za sebou. Jak to mohlo proboha tak rychle utéct? Přijde mi že to uteklo rychlejš jak voda. Neuvěřitelné. Kažodpádně tady máme zase další rok. Jediné co mě uklidňuje je to, že tento rok bude téměř poslední normální, už snad ani to ne. Už bude spíš plný praxí a všeho, takže vlastně normální roky na střední už mám za sebou. To mě vážně uklidňuje víc než dost :)
Tento rok bude hodně hektický. Řekla bych že budeme více času trávit na praxích a všude různě než v lavicích. Na jednu stranu je to dobré, ale na tu druhou to zase všechno dohánět? To bych radši seděla v lavici.
yes :D
A další novinka? Jakožto obrovská milovnice nehtů, jsem si pořídila sadu na gelové nehty a dělám je sobě, mamce a ségře a pár kamarádkám. Baví mě to hodně, víc než jsem čekala. Vždycky mě bavilo starat se sobě samotné o nehty, pak je lakovat a hrát si s lakováním, vymýšlet různé vzory a všechno. Rozhodně jsem neudělala chybu když jsem si tyhle chytré věcičky pořídila :)

Nails

Přeju vám krásný a úspěšný školní rok!! :)