August 2013

Stupid thing.

16. august 2013 at 11:20 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Už jen dva týdny a něco a je zase škola, kdyby se mi chtělo tak jak se mi nechce. Proč ty prázdniny vždycky tak rychle utečou? To není spravedlivé. Jsou ještě prázdniny a já už se zase děsím školy, protože náš chytrý učitel angličtiny nám dal zas super mega dlouhé úkoly přes naše osobní letní volno. To nás nemohl nechat aspoň na ty necelé dva měsíce na pokoji? Evidentně ne. Menší část už jsem si zpracovala v pondělí a řekal jsem si, že v tomto tempu budu pokračovat každý den až do dneška. Co myslíte, mám to hotové? Samozřejmě že jsem se na to pak už ani nepodívala :D Já prostě nemám čas, náladu a ani chuť přemýšlet nad angličtinou a vymýšlet blbosti. Dneska je pátek a pozítří letím na dovolenou, takže týden v háji a mám na to už jenom jeden jedinej týden a ten rozhodně nebude ve znamení učení a dělání úkolů :D To pochybuju protože to se budu válet a užívat si a na školu se ani nepodívám. Uvidíme jak to dopadne, moc hrotit to ale nehodlám. Třeba to nějak haluzácky stihnu. God knows.

true | via Tumblr

Tak jsem se zase pěkně vypovídala z toho co mě v tomto momentu trápí :D

You'll fire your musket but I'll run you through.

5. august 2013 at 22:31 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak si zase dáme menší article o hudbě.

Hudba a já, to je prostě něco co šlo, jde a vždycky půjde dohromady. Už odmalička jsem vychovaná k hudbě. Hrála jsem na klávesy a zpívala ve sboru. Takže k hudbě mám jak cit, tak vztah.
Čím nikdy, ale opravdu nikdy nepohrdnu je rock a metal. Ikdyž moje vizáž tomu zrovna moc neodpovídá a hodně lidí to do mě neřekne, je to tak. Samozřejmě neříkám že si neposlechnu taky ty modernější písničky jako třeba Khaled nebo Alex Hepburn. Nevadí mi, ale rock a metal je prostě rock a metal.
Iron Maiden. Legendární heavymetalová skupina, kterou jsem nikdy nevyhledávala(tahle skupina je velice podobná skupině Helloween kdyby někdo absolutně nevěděl o co jde) až od jistě doby. Už rok mám přítele a ten Maideny naprosto zbožňuje a my dva, jsme ty typy párů, který jezdí po koncertech, zábavách a hudba je část jejich života. Tak jsem od něj hodně naposlouchala jejich písničky, protože v autě nehraje skoro nic jiného.
Iron Maiden je skupina, která vás zaujme jak vzhledem a nápady, tak totálně hudbou. Já si je naprosto zamilovala. Ten zvuk dokonalé hrané kytary se nedá přeslechnout, a to ještě ke všemu v písničce The Trooper která je moje nejoblíbenější. Je to prostě moje písnička! :)