September 2012

You must be the change you wish to see in the world.

30. september 2012 at 23:50 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak opět a zase jsem na intru, takže se pak nedivte co to tady jím za blafy. Samozřejmě nejím celý porce co mi dají, ne vždy. Sním tak 3/4, občas jen půlku ale taky se stává že sním jenom brambory, atd.
Nicméně, s dnešním jídelníčkem jsme hodně spokojená. Nebylo toho moc a nebylo to žádný těžký jídlo, takže good job girl ! :)Sacrifice is giving up something good for something better.

29. september 2012 at 17:43 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Bylo mi to hned jasný že delší dobu všechno nemůže být tak moc ok, jako to bylo. Když je to moc dlouho, tak se něco opět a zase podělá. Bylo to divné, ale zase mě to nenapadlo že se něco pokazí, člověk o tom prostě nepřemýšlí když je mu dobře.
Jak já se strašně moc potřebuju vypsat, jenže to bych tady mlela pátý přes devátý a stejně byste se nic nedozvěděli, takže to ani nemá cenu zmiňovat ;) Doufejme jen, že se to zlepší. Ikdyž moje nemoc tomu taky moc nepřidává. Jo, to jsem vám neřekla. Jsem nemocen :D Mám rymu, kašlu a bolí mě hlava. Doufám že z toho nebude žádná chřipka nebo angína. Uvidíme mo.

Každopádně, myslím si, že v tom hubnutí si vedu celkem dobře. Kdybych neměla tu odpornou rymu tak si jdu zaběhat, páš na to mám fakt náladu, ale bohužel. Jestli nechcu ležet další týden v horečkách tak to musím vydržet, vyléčit se a pak až chodit běhat. Asi se nedočkám.

Ale potřebuju se nějak hýbat, protože z toho turisťáku jsem taková, navyklá na ten nával pohybu a taky se potřebuju nějak vybít a nechtěla bych nikoho zmlátit :D tak si pustím písničky a půjdu posilovat.Think before you eat.

27. september 2012 at 21:57 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak turisťák jsem zvládla myslím úspěšně. Moje postava se sice zatím nezměnila, ale tento týden mě nakopl, takže hodlám pokračovat v hýbání.
Celej ten týden, jsme každej den měli nějaký soutěže, kde hodně záleželo na čase, založeném na pohybu. Bolí mě sice celý tělo, takže doufám že to aspoň k něčemu bylo. Každej ten den jsme běhali a chtěla bych běhat aji teď.
Ať už udělám cokoli, tak mě bolí každý, každičký sval moje těla. Jsem ráda, protože vím, že se s mým tělem něco děje a že snad něco shodí a bude krásný, štíhlý, hubený, mňamí :D
Kurz dál rozebírat nebudu. Chvilkama jsem si to užila, ale chvilkama bych vraždila. Nemá snad asi ani cenu zmiňovat že tam mezi holkama málem vypukla třetí světová :D
Skinny girls aren't always fake. Fat girls aren't always real.

20. september 2012 at 17:43 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zatím se do toho jenom dostávám, takže jídelníček nic moc, ale bude se to zlepšovat, až se zase dostanu do toho menšího a taky lepšího stravování. A taky jsem na intru, takže nemůžu jíst samé zdravé. Ale samozřejmě se budu snažit jak nejlíp to jen půjde ;)

Příští týden, teda už v sobotu, jedu na tzv. turisťák. Je to týdenní pobyt se školou někde u lesa ve stanech, kvanta pohybu a já nevím čeho všeho. Jídlo tam bude 3x denně a pohybu tam bude fakt moc. Internet u sebe mít rozhodně nebudu, takže počítejte s tím, že se tady týden neukážu. Nicméně, vůbec ale vůbec se tam netěším, protože co jsem slyšela od těch kteří tam už byli, hrůza děs. Uvidíme no.

Tumblr_m9hzoez7qo1rd72bgo1_500_large


It's here again. That type of mood which i didn't wanna meet again.

19. september 2012 at 16:07 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Přesně. Ta nálada, ta touha, je zase tady. Opět a zase se objevila a myslím si, že nehodlá jen tak lehce odejít aniž by za sebou něco nezanechala. Nevím jestli je to špatné nebo dobré, každopádně se budu zase snažit a tentokrát to zvládnu, ať si každej říká co chce, jak chce a kdy chce. Je to čistě a jenom moje věc a moje rozhodnutí.
Už se nemůžu dívat na to vypouklé břicho, když každá holka okolo mě je tak krásně hubená, vysoká a já nevim co všechno. Už ne.

Já nejsem nějak extrémně tlustá, ale budu dietit. Malé porce, více cvičení, pohyb. To by snad teoreticky mohlo jít a prakticky to jít musí!! Každej okolo mě sice říká jak krásnou postavu mám a všechno, ale co z toho když se sebou nejsem spokojená já sama? Já vám to řeknu, nic. Nemám z toho absolutně nic.

Když jsem si psávala jídelníčky, tak mi to pomohlo. Proč? Protože jsem sledovala co jím a podle toho se rozhodovala jestli ještě můžu jíst, jestli to nebude moc a podobně. Napsla jsem sice článek, že hubnout nepotřebuju a tak, ale jak říkám, ta nálada a touha po krásném těle se zase zjevila a nehodlá jen tak rychle odejít beze stopy. Proto začínám zase odznova s čistým štítem. Dnes už to sice nejspíš tak hezky nestihnu, ale zítřek je nový začátek. Dnes už si dám jenom večeři a nic víc.

Tumblr_lw5gsfnuyj1r0o97xo1_500_large

Tumblr_mai9tav3fl1qiaqpmo1_500_large