August 2012

Learn to not care what others think of me.

31. august 2012 at 21:30 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Znám celkem dost rozdílných lidí. Každý je jiný, nikdo není stejný, na tom se myslím shodneme.

10479_405024456225426_934127206_n_large

Nechápu, proč se ale tolik lidí zajímá o to, co si o nich myslí ostatní. Proč se zajímat o to, jaký má na mě názor ten kluk, nebo tahle holka? Jsem jaká jsem a nikdo už na tom nic nezmění ne? A aji kdyby chtěl, tak se mu to stejně nepovede, protože měnit se jenom k vůli tomu, že mě pár lidí nemá v lásce nebo se jim na mém chování, stylu nebo snad vizáži neco nelíbí? To přece nemá logiku.

Hodně lidí je zaujato tím, co si kdo o nich říká, myslí, povídá, pomlouvá apod. Každému to přce může být jedno jaký má kdo na vás názor. Některý potěší, některý zase zklame. Vždyť je to jenom názor, nic víc. Ale vy jste jací jste. Každý je svým způsobem originální.

Největší hloupost je, když se staráte o to, co si o vás druzí myslí. Ať si myslí co chtějí, vždyť vy se můžete chovat jak chcete, říkat si co chcete, dělat to jak chcete, je to čistě a jenom na vás jak si vše zařídíte. A nikdo nemá nejmenší právo vám do toho kecat nebo vám to nijak vyvracet. A tím mířím na školu, přátele, koníčky a dalších sto miliónů věcí.

V životě je daleko víc věcí se kterými si budete dělat starosti a tím nejmenším bude to, co si o vás myslí zbytek naši planety.

Možná se vám zdá že mluvím pořád dokola jen o tom samém, ale je to tak.

Nou78j_large


Checking your phone to see what time it is and checking it again. because the first time you weren't paying attention.

23. august 2012 at 15:15 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Já úplně nesnáším ty poslední týdny před školou. Buď ať už ta škola je, nebo ať se to táhne. Nebaví mě to.
Ale už to začíná. Po pokoji už mám roztáhaný učení, protože si to ještě musím všechno pročíst, mám sepsanej plánek kdy si co budu číst a dělat. Ne, nejsem divná. Já to tak prostě musím mět. Potřebuju svůj plán, pěkně všechno rozepsaný, do detailů atd. Jsem holt perfekcionistka. Jiná už asi nebudu :)

2012_08_yolo115-a34536b10-519408-475-475_large

Dneska ráno jsem byla s mamkou na kožní, protože se mi udělala svědivá vyrážka. A vyplivlo z toho, že je to akné a že je to z horka, z pocení a já nevim z čeho všeho. Takže mám na stolku tři vodičky a prášky. How happy. Aspoň že je to ke konci prázdnin, nicméně, otravuje mi to život.

Můj nejražší mi včera odjel na cesty a tak se zatím nudím. Zítra by ale zase měl přijet, takže už se na něho těším :)

Tumblr_m8np80flmw1qmlmi6o1_500_large

Tumblr_m8n9v8xlw31qmlmi6o1_500_large

Tumblr_m7zbk1wwhx1rt8p97o1_500_large

Who wants to live forever.

21. august 2012 at 15:01 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Opět a zase mám depku z mojí úchvatné pleti.
Já nechápu proč. Proč já? Proč tak viditelné? Vždyť nic nedělám špatnýho. Jím normálně a zdravě, spím dostatečně, náladu mám dobrou, o pleť se starám pečlivě a každý den. Fakt nevim co už mám dělat.
Neřeknu kdyby se mi objevil malej pupínek někde u vlasů, abych ho mohla pěkně zakrýt. Musí se mi zrodit velkej flek a ještě lepší, uprostřed čela. Já už toho mám fakt plný zuby. Všichni velice říkajou, že to nejde tak moc vidět, ale já to vidím aji když zavřu oči!! :/

Nevím jak vy, ale já už se celkem těším do školy. A ne, nejsem divná. Prostě se těším na intr, zas na ten stereotyp, učení, úkoly, na moje milovaný holky :) Což mi připomíná, že si ještě musím udělat úkol do angličtiny a poslat ho.

Pomalu, ale jistě si začínám psat seznam věcí, které si budu ještě muset během násleudjících dvou týdnů koupit než začne škola jako je oblečení, sešity a ještě nějaký drobnosti. Och, fakt už se těším!! Ale zároveň se těším na další prázdniny :)

A0yepgbccaafpxh_large


Be happy. Do your own thing. Enjoy life. Dream big.

1. august 2012 at 12:54 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Já prostě miluju svůj život.

Baví mě to co dělám, jak to dělám a ským. Baví mě chodit ven s mojí milovanou partou, baví mě jenom se tak poflakovat a čekat na večer, kdy zase vyrazíme do ulic. Baví mě škola, protože celou tu dobu se těším na prázdniny a zase na to samé. Ve škole mě baví intr, a všechno !!

Jsem možná divná, ale vážně to všechno zbožňuju. Zbožňuju ten styl života !!

550748_3961968166184_1096529718_n_large

Většina lidí jenom nadává, jak má strašně na ho*no život, že je všechno na nic apod., ale tak když si ho neumíte zařídit tak, aby vás bavil a abyste si ho užívali tak je to váš problém. I am sorry, but i am realist