May 2012

Yesterday, we were the best friends. And now, you are ignoring me ?

29. may 2012 at 19:39 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Znáte ten pocit, když si myslíte že toho člověk fakt znáte a máte ho rády, věnujete mu veškerý svůj čas. Čas ve škole, volný čas, necháte ho aby se vám vyzpovídal, vy se vyzpovídáte jemu, myslíte si že jste nejlepší přátelé, jenže pak si prostě jenom tak přeběhne k jiné kamarádce?

Já jsem doufala že tohle nikdy nezažiju, ale bohužel. Je tady zase ta věta: ''Já? Mě se to nikdy stát nemůže'', věta, která padne i na vás a to i bez toho jestli jste dobrý nebo zlý člověk. Stát se vám může všechno. Ne že to na vás nikdy nepadne, padne. Zákon schválnosti asi, jinak to snad ani vysvětlit nejde.

Dneska jsem šla s holkama z intru ven, protože jsme neměly co dělat, tak jsme se prostě domluvily že půjdeme ven. Tak nějak jsme si povídaly a povídaly, až se mi z toho chtělo pomalu brečet. To totiž tak šíleně zamrzí když se dozvíte o člověku, se kterým jste se před nějakou dobou bavily, že je úplně jinej než jste ho znali, že je to ten typ člověk, kterej všechny jenom ovládá a využívá. Říkala jsem si že je to blbost, že mě nevyužívala, ale já si toho bohužel nevšimla. Je to strašný když si to tak zpětně uvědomujete že je to vlastně pravda. Jenže když s tou osobou jste, tak vám to prostě nepřijde.
Děláte to, co ona chce. Prostě vám to řekla tak to uděláte. Ne že řeknete ne, řeknete jo, protože je to samozřejmost. Předpokládáte, že ten člověk by vám taky řekl jo, takže nic jinýho než říct jo vám asi ani nezbývá. Jen mě to tak šíleně mrzí že jsem si to neuvědomila, že jsem to neviděla a ostatní? Všichni okolo mě se tvářili tak hloupě když mě viděli jak se s ní bavím. Všichni mi říkali že mě jenom využívá, jenže já si myslela že mi jenom závidí že se s ní bavím a oni ne. Wrong.

Fakt jsem si myslela že jsme kamarádky, jenže když mi E. říkala, že jí udělala to samé, tak jsem tomu dneska fakt nevěřila. Nechtěla jsem tomu věřit, protože my jsme spolu vycházeli. Teď už je mi jasný že jenom k vůli tomu že jsem celou dobu jenom kývala jako osel a nechávala si s*at na hlavu. Ocásek. Ne kamarádka. Poddaná. Pravá ruka. Chce se mi z ní normálně brečet. Ne ze zlosti, ne z toho že už se se mnou tolik nebaví, protože se baví s někým jiným, ze dne na den, ale protože jsem zklamaná. Mrzí mě to a bolí to.

Jak jsem sakra mohla být tak blbá a slepá? Nechápu jak jsem se s ní vůbec mohla bavit a být jako její idiotský poslíček, ta podřadná, ta co je pod ní. Už ne. Od teďka na to všechno kašlu a už se nebudu snažit hledat v naší třídě kamarádky, okolo sebe, z ostatních tříd. Mám svoji partičku, těch fakt důvěřivých, vtipných, milých, upřímných a nejskvělejších holek, které mě vždycky podrží a vím, že se nemusím bát říct svůj názor. Vím že mě vždycky podrží a vyjádří se taky. Vždycky se zeptají co si o tom myslím. Vždycky se zeptají co mi je, že jsem taková jaká zrovna v tu chvíli jsem, vím to. Zbožňuju je !

F52b99d5e99b6ea24b4e115fe308edbe_large

Asi, asi určitě, absolutně nevíte o čem je řeč, o čem jsem napsala ten nesmyslnej článek, ale já to ze sebe potřebovala vyspat. Sice už jsem se z toho vypovídala M., ale musela jsem se aji vypsat.


I am sorry for that artcle full of pesimism.

When you lose everything you want, you find the only thing you need.

28. may 2012 at 20:08 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hola mis chicas :*

Literatura? Vypadá to velice velice dobře, ale výsledky dostanu stejně až v pátek, což je na prd. Protože tu jedničku chcu vidět už teďka!! :D Ne, fakt. Vypadá to na 1, takže snad.
Dnešek byl prostě takovej ten začátek týdne, kdy jste úplně vygumovaní. Rozhodla jsem se že maturovat z matiky rozhodně nebudu, protože nechápu co říká učitel v matice teďka natož tak ve 2,3 nebo snad dokonce 4. Jako sorry man ale tohle fakt ne. Rači se nadrtím nějaký těžký vědy, ale matiku fakt ne. Vždyť už se děsím páteční čtvrtletky z matiky ve které bude skoro půlka sešitu, samozřejmě to absolutně neumím že, natož tak drtit se něco na maturitu. Vím že mám ještě dost času, ale tak jsem se o tom dneska bavila s M. a máme na to naprosto stejný názor, takže ;)..

Na zítřek se nemusím nic učit, takže šolich, ale středa bude solidně krutá. Jelikož máme obsluhu na obědy a zrovna ten den jsme dostali obsluhu na snídaně a večeře. Takže skoro celej edn na jídelně, co víc si přát. To je holt obrovská výhoda jít na hotelovku + na hotelovej intr. Fakt super. Chcípám už teďka.

Tumblr_m4hv70okc41qde9dro1_500_large

4207562803_c5a4f75b10_large

Yep girls, this man know ^.^

I don't like that traveling by train, really.

27. may 2012 at 21:04 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nesnáším cesty vlakem. Už mě to pomalu ale jistě přestává bavit.

Já nevím, ale mě už na to dochází energie a taky nervy na to cestování vlakem. Prostě mě to nebaví. Cesta je moc dlouhá, je pořád nějaký spoždění, strašní lidi, horko, nuda, přesezenost, atd. atd. atd. :/ Dochází mi trpělivost na to už.

Literaturu jsem se teda učila v sobotu, dneska ve vlaku, teď se na to jdu dívat a ještě zítra ráno na to mrknu. Takže jestli mi naše milovaná učitelka literatury nedá nejhůř 1-, tak už fakt nevim. Fakt jsem se to učila, věnovala jsem tomu myslím hodně času, takže jestli to neocení a nedá mi dobrou známku tak fakt nevim co budu dělat. Ale dobrý známky rozhodně potřebuju.


Sice jenom takový krátký info, ale aji snaha se cení. Vlastně necení ale tak to už je detail ;)

Držte se ve škole ^^


I think like studying. Early :D

26. may 2012 at 20:07 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nevím jak pro vás, ale pro mě je dneska úplně ideální nálada a podmínky na učení. A aji mi to jde.
Vím že na to mám skorou celou nedělu, cestu ve vlaku a pak večer ještě intr abych se naučila literaturu, jenže já jsem se rozhodla že se to naučím dneska.
Mamka totiž šla k babičce, ségra byla venku a taťka taky nebyl doma. Tak jsem si vytáhla deku na sluníčko, čapla jsem literaturu a šla se učit. Lezlo/leze mi to do hlavy úplně krásně. Nevím čím to je, ale líbí se mi to :D.. teď jsem si dala chviličku přestávku a pak na to zase vlítnu, už mám za sebou půlku, takže se mi to chce učit čím dál víc jak vidím že mi to jde.
Jasný, říkáte si že jsem blázen když se učím o víkendu, ale mě to nevadí když jsem sama doma. Sice za chvilku dojde ségra z venku, ale aji tak. Nejspíš mě to učení fakt baví, možná jsem debil mo :D Ale co, když chce člověk něčeho dosáhnout, tak pro to musí něco udělat. Cesta většinou/skoro vždycky bývá těžká, přes bolest, slzy a pot, ale potom je to už jenom pohádka. Nejspíš z toho lehce vyplynulo že jsem kariéristka..je to pravda. Já jsem nikdy netoužila po manželovi, velké rodině, obrovském baráku a o psovi. Ne. Můj život si představuju s mou milovanou prací, kterou budu nadevše zbožňovat. Kdy budu pracovat od rána do večera, o víkendech, ale bude mě to bavit. O práci, kdy busu vstávat v 7 hodin ráno a budu se z ní vracet o půlnoci. Ale i přesto ju budu milovat. [No co, trocha emocí a vylívání ještě nikoho nezabila ne? :DD]

Tumblr_m2qvx6f0qc1qdj1y9o1_1280_large

Tumblr_lyvva2au7r1r8ijo3o1_500_large

Study again. Byye ^^

Can you blow my whistle baby, whistle baby. + just one question for you guys!

26. may 2012 at 12:09 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Ne, nejsem mrtvá.

Jen vytížená školou. Chtěla jsem vám napsat ve čtvrtek, ale měla jsem dost úkolů a všeho, takže už jsem to pak nestihla. No a včera jsem chvilku doma spočla a hned jsem šla zase ven s kamarádkou. Takže vám píšu až teď :)
Já prostě miluju víkendy. Proč? No protože jsem doma <33 Víte co, už jenom 3x pojedu na intr a pak šlus, wohoou :P To víte no, výhoda hotelovky je, že končíme už 15.6. protože nám pak od 18.6. začínajou některým praxe. Teda jako není to výhoda každé hotelovky, jenom té mojí nejspíš :D Budou to holt zajímavý prázdniny, protože jak skončí škola, tak 18.6. jedu na praxi a budu tam měsíc, tak doufám že to vydržím ten měsíc v kuse. Jako bude to fakt zajímavý protože už pomalu umírám teď když jsem týden na intru :D Ale tak snad.

Jinak jsem přemýšlela že tady zase začnu dávat TH povídky. Co říkáte? Chcete nebo nechcete? :) V pc mám 2 jendodílný a 1 dokončenou na deset dílů. A mám plánu ještě psat další, protože mě napadl dobrej námět a vypadá to snad dobře. Napiště do komentů jestli to tady chcete nebo ne :)


Venku je nádherně, takže to dneska vidím na vyhřívání se na sluníčku, potom obídek a každosobotní plk u babičky :D To zas bude zabitá sobota, páč tam vždycky jdem kolem 1 a přijdem třeba až v 5. No a pak je taková ta nudná část dne, kdy absolutně nevíte co dělat.

Smile, because you can.

23. may 2012 at 15:58 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Dnešní test ze španělštiny jsem zvládla myslím dobře, takže doufám že to bude tak 2 při nejhorším :) Jinak jsme měli teorii TOS, což je obsluha v teorii no :D..takže sedět tři hodiny v učebně a poslouchat věci ohledně sestavování slavnostního meny, když je venku tak 40°C na sluníčku je fakt super :D..naštěstí mi to celkem rychle uteklo, takže se to dalo, no ale aji tak. Pak jsem samozřejmě hned vypálila ven s M. a šly jsme do městské knihovny vytisknout si nějaký materiál na úkol do angličtiny, který se chystám dělat. Pak jsem přišla na intr a dala si sprchu aji s hlavou, takže se opět cítím jako nový člověk :D M. šla ven se svojim, takže mám pokoj pro sebe a asi půjdu dělat za chvilku tu angličtinu, ať už to mám hotový + si ještě musím udělat nějaký úkoly. Že se budu nudit by se asi zrovna říct nedalo :d

Akorát si ještě trochu zacvičím a půjdu na to. Mám nějakou až moc dobrou náladu na cvičení, nejspíš je to tím počasím <33

527806_383372645031397_148324148536249_941993_1338440674_n_large


I keep bleeding a keep keep bleeding love :DD do you know that film No strings attached? I am full, haha :DD

21. may 2012 at 21:55 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Moje osoba už potřebuje akutně spánek.

Šly jsme spát s M. sice kolem půl 1 a byly jsme vyspané ještě z víkendu a ráno taky paráda, jenže odpoledne na mě nějak dolehla únava nemoci. Mám totiž zase rymu a pokašlávám tak mi zas začíná byt nějak divně. A do toho to mám ještě a zase dostat :D..já se asi zblázním. Taky debil když si to nedoléčí, že?..jak jinak. Jenže já jsem prostě chybět nemohla a teď taky ne. Co se dá dělat, hodím si paralen a zalehnu k noťásku.

Zitra máme první dvě hodiny tělocvik, takže to bude něco na mlj organismus, ten se z toho zblázní chudáček.Mo a já z toho zkolabuju :D..uvidíme. Učitel říkal, že když bude škaredě, tak se proběhnem a když bude pěkně tak půjdem na hřiště a budeme skákat výšku, do písku a já nevim co všecko. Takže nevím co chtět, necháme to asi radši na čase a na osudu :D

Tumblr_m4e092bxgs1qe21qso1_500_large


Okay guys, so i am bitch. Do you wanna fuck me too?

20. may 2012 at 21:59 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Úžasné co se v nedělu večer totálně vyflustání z cesty vlakem nedozvíte.

Tak prý jsem se rozešla s klukem proto, že jsem na intru měla dost úletů. No není to super? Aspoň že je to venku ;)
Ty vole dělá si tady ze mě někdo srandu? Co jsem sakra komu udělala? Kdo to vůbec mohl toto vypustit z držky? [Promiňte za ten slovník, ale toto je fakt něco na mě!!] A prý si to o mě myslí úplně každej..to mě teda fakt nakrklo..

A víte co? Já na to seru..teď tady budu ta zlá já. Já jim všem ukážu. Od teď už si fakt nebudu nechat srat na hlavu, protože toto mě fakt nebaví. Jak oni ke mě, tak já k nim!! fuck off.

Tumblr_m4byufcwt61r6ipclo1_500_large


The hardest thing i have to do is tear myself away from your warm embrace every morning i love you, bed.

19. may 2012 at 19:05 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Já prostě miluju spánek a sobotu.

Sobota je den, který sice strašně rychle uteče, ale vždycky je tak příjemně strávený, až to snad ani možný není :D..chtěla bych aby tyhlety soboty nikdy neskončily. Sice je to zas takový že si řeknu: ''Hmm, super. A zítra zas na intr''. To je snad to jediný, co na sobotě nesnáším.
Miluju když se probudím do sobotního rána a mamka mi řekne že je venku horko a svítí sluníčko. To se pak člověku vstává úplně jinak :D Dnešní večer strávím tak, že se budu učit. Teda ne učit, spíš si dělat úkoly, protože máme hodně aktivní paní učitelku z literatury a učitele z angličtiny. Prostě nám musijou dát nějakej úkol, abysme se náhodou o víkendu nenudili, víte jak. To fakt miluju toto..

Sledujete hokej? Bože, už ani to slovo psat nemůžu, protože už se mi protiví. Každej člověk, kterýho potkám, tak mele jenom a jenom o hokeji, jak se bude dívat a že jsme se pěkně natřískali a že to musíme dat a vyhrát apod. Mě už to nebaví. Ze začátku jsem si říkala že se budu dívat, že to bude zajímavý, ale úplně jsem ztratila chuť jak je z toho každej úplně ''vystříkanej''. No tak se hraje hokej no, co je na tom tak úžasnýho? Nothing. Fuck it all.

No nic, nebudeme se stresovat :) Jdeme s čistou hlavou do učení a bez stresu. Večer asi budu sama doma, protože ségra jde ven, no a naši jsou na hokeji. Jako na kurtech se dívajou. Takže si asi pěkně zaposiluju a budu dělat ty úkoly. Yumm.

581242_387633224620618_293864037330871_1113607_1608483377_n_large


Just live your life !

17. may 2012 at 16:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi my girls :)

Jdu vám napsat menší článeček. Možná špatnej, možná dobrej. To už si přeberte jak chcete :)

Víte, jsou tady lidi, kteří nejsou spokojeni se svou postavou. Já mezi ně možná taky patřím, ale nevím jaký má smysl to řešit. Prostě končím tady s tím ''hubnutím'' na blogu. Blogu budu mět dál, budu tady dál psat, ale už ne takovým style typu ''jídelníček, pohyb, božee''. Protože co jsem si tak pročítala ty blogy, tak každá z vás začíná být na psaním těchto jídelníčků hodně závislá. Přijde mi to jako posedlost. Od té doby, co jsem si to všechno tady začala zapisovat, tak jsem se začala hlídat. A to dost. Neříkám že je špatný se hlídat, to vůbec, jen mi to přijde trochu zvláštní. Jsem holka, jsem mladá a kdykoli kdy budu chtít, tak ty kila lehce shodím..a né že ne. Jde to, lehce, jako lusknutím prstu. Ale možná ani nechcu až tak zhubnout. Vlastně s tím cílem zhubnout, jsem tady nezačala psat, jen s cílem zpevnit si tělo a vypracovat si bříško. Což mi zjevně nejde a myslím že mi to víc půjde bez zapísování si toho.

Každá z ''nás'' je krásná a hubená. Jen si myslíme že jsme tlusté nebo něco. Vlastně ani sama o sobě netvrdím že jsem tlustá, jen mi sem tam něco lehoučce vyleze, ale není to škaredý. Je to přirozený. A myslím že kdybych měla potřebu zhubnout, tak se to dozvím od rodiny, známých nebo podobně. Ale nic, každej my říká že chce mou postavu, že jsem hubená a že kdyby byl tak hubený jako já tak si píská. Takže ani moc dobře nechápu kde jsem přišla na tu myšlenku ''hubnout''.

Tím vším chci říct, že každá z vás je krásná i bez toho hubnutí a všeho. Vždyť se všem líbíte a komu ne tak je jenom slepej, toť vše :) Holky, neřešte to. Do 35 let vám to půjde všechno krásně shodit a vypracovat. Vždyť je vám 16,17 a víc a to stejně ještě rostete a všechno. Tak k čemu je omezování toho, co vám chutná? K ničemu, jen se trápíte. Tím vám samozřejmě nechcu říkat ať přestanete hubnout, jen si neodepírejte to, co vám chutná. Protože tak vám to hubnutí nepomůže.

Samozřejmě že se dál budu udržovat, cvičit a pravidelně a zdravě jíst, jen si to nebudu zapisovat, protože jednu dobu mi z toho celkem solidně jebalo. A byla bych fakt nerada, aby to přešlo v psychické problémy, až závislost a neřízenost nad sebou.

Buďte své ! :)

Tumblr_m3rn54cjlf1r2h400o1_500_large

Takže od teď, už jenom normální články :)

Img_6449_202941731_large

You are my kind of perfect.

16. may 2012 at 19:46 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hey girls :)

Po dnešku jsem úplně mrtvá. Měli jsme obsluhu, takže celej den na nohách. Asi si to dokážete živě představit. Zase mě bolí nohy, jsem unavená a nic se mi nechce :D

Na zítřek myslím do školy velice nic nemáme, ale v pátek píšem z dějepisu a je toho dost, takže se na to mrknu už dneska abych toho zítra neměla moc. Aaa, konečně je středa, zítra se balíme a pak domůů. Zase se těším jak něco :) Doma je prostě doma ♥Stay around maybe i can be a better me.

15. may 2012 at 18:04 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi my girls :)

Dnešek byl takový nějaký, úterkový? Já nevím prostě divný. Ráno se mi abslutně nechtělo svtávat, vzbudila jsem se(pardon, budík mě vzbudil) s bolestí v krku, měli jsme vyhlašování toho psaní všema deseti a byla jsem 14., radši ani nevím z kolikati, ale příští rok, příští rok vám říkám, to vyhraju!! A né že ne!! :P

Psali jsme písemku z té fyziky a nevím. Je to takový, že tam něco mám a něco ne. Něco dobře, něco špatně, prostě uvidíme. Na zítřek se možná jenom mrknu na češtinu, protože máme dvě hodiny po sobě, jelikož nám odpadla španělstina. Takže mám fakt náladu na našu učitelku z češtiny, no a pak máme obsluhu, takže to už tam s sebou fakt jebnu někde a bude klid. Nechcu mět obsluhu :(

Jinak mi dneska bylo po obědě šíleně blbě. Myslela jsem že budu zvracet, měla jsem nafouklý břicho, přišlo mi jako bych měla každou chvílu explodovat. Už ten pocit fakt zažit nechcu. Tak jsem došla ze školy na pokoj, lehla jsem si a usnula. Teď jsem se vzbudila a bolí mě hlava a ten krk zas :(My life. My game. My problem.

14. may 2012 at 18:49 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hello my skinniest girls :)

Já už fakt nevím. Já fakt chcu hubnout, strašně moc. Jenže mě na intru prostě nejde jest malý porce. Ráno snídaně, to je v klidu. Pak oběd. Když nesvačím tak toho na oběd sním víc, jenže prostě na tu svačinu já nemám hlad. Pak po škole mám zas hlad. Tak si koupím třeba rohlí se slaninou. No a pak je hned večeřa. A té jé taky dost..no a pak jsem na sebe akorát naštvaná!! :( Co mám dělat, holky? :(

What about school ? Tento týden je dost nabitej učením, až moc. Dneska jsem měla psat písemku ze španělštiny, jenomže jsem šla na soutěž v psaní všema deseti, takže jsem to nestihla, a tak to píšu ve středu. Zítra píšeme z fyziky a v úterý z češtiny zas. Ve čtvrtek je snad myslím volno a v pátek zas musím odevzdat čtenářskej deník a píšem z dějepisu. Božee, jak mě se nechce. No a dneska jsem ještě byla nucena jít na petanqué, samozřejmě jsem to vyhrála, 1.místo :)Just control yourself.

12. may 2012 at 20:43 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hello my girls :)

Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale jak jsem dojela ze školy, tak jsem šla ven a přišla jsem až nějak kolem 11, takže jsem hned zalehla a spala. So i am so sorry girls.

Mám zase nabarvenou hlavu, aji přesto, že jsem řekla že už si ju barvit nebudu. Smůla no. Přepadla mě nálada mět zase o trochu tmavší vlasy. Já a světlý vlasy ke mě prostě nejdou :) Takže mi moje nejmilejší Adélka nabarvila vlasy, vypila jsme jednoho lemona a pak jsme šly ven, kde jsme vypily druhýho lemona. Včera večer bylo venku parádní počasí, teplučko, tma, úplně božský to bylo :)

Dneska máme oslavu, teta slaví narozky, takže jídla je všude moc. Mě ale stačilo grilovaný maso a jsem plná. Nějak mě bolí břicho, takže ani nemám hlad + dnešní propršený počasí tomu taky moc nepřidá. Snad zítra bude líp. Nemusí být nějaký extra vedro, hlavně ať neprší a svítí slunko.Sad. Depressed. Tired. tired. tired. tired a lot.

10. may 2012 at 17:28 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Heey my skinny girls :)

Dnešní den je šílený. Jsem utahaná, unavená a já nevím co všechno. To je k vůli škole. Na příští týden nám učitelé navalily tolik úkolů a písemek, takže se asi brzo půjdu zahrabat. Nic se mi nechce, nic me nebaví, nevím co mám dělat, nudím se..bože!! Všechno mě štve. Jediný s čím jsem spokojená je snad můj jídelníček a pohyb. Toť vše. Na dnešku je to asi to nejvíc povzbuzující. Jinak nic. Chce se mi spat, je mi horko a zítra ve 30°C zase vlakem 3 hodiny. Už se těším dom :)..vlastně se těším vždycky celej týden na čtvrtek. Ve čtvrtek se balíme a pak už stačí jenom přežit pátek a hurá domůů :*

Jinak jsem se překonala, přes veškerou tu unuděnost, utahanost, unavenost a vyrazila jsem s M. na brusle. Že by jsme toho ujely nějak moc se říct nedá, ale zato si to vynahradím posilováním, na který za chvilku vběhnu.

Jediný na co se musím učit je matika. Ale není toho moc, takže je to celkme v klidu, ale aji tak, musím se učit. Bože, tuhle větu jsem neřekla už pěkně dlouho :DI think, that i am just listening a lot of music and i am a lot of time alone and i am travelig by train alone a lot, and there i have got a lot of time to thinking. And it's bad. Sometimes.

9. may 2012 at 22:09 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Možná je to teď článek trošinku mimo mísu, ale já už jsem holt taková :)

Znáte takový to, když třeba jezdíte vlakem na intru a v tom vlaku strávíte cca 3 hodiny? Ne? Já totiž jo, a to moc dobře. Takže když tak každej pátek a každou nedělu jezdím vlakem a mám zaražený sluchátka v uších a zrovna si něco nečtu nebo se neučím, tak přemýšlím. No a celý 3 hodiny přemýšlet o všem, to není moc dobrý. Protože pak přemýšlíte až moc! A to není zdraví. Poněvadž a protože se vám pak honí hlavou věci, které by tam snad ani být radši neměli. Jakmile nad něma začne člověk uvažovat, tak je to špatný, protože je to přemýšlení do hloubky a to fakt není dobrý. Všímáte si každé maličkosti, blbosti kterou jste udělali a přemýšlíte o změnách a o všem jak by se dalo co udělat kdyby.

Takže když jsem si tak jela tím vlakem, tak jsem tak přemýšlela proč vlastně hubnu, proč?! Pro koho?Důvod? V hlavě se mi zatemnilo a nechápala jsem.Hlavně že mi hrály písničky :D Ne, zpět k věci. Jasný, hubnu k vůli sobě. Protože se chcu cítit dobře, chcu vypadat jako modelka v plavkách u moře, chcu nosti krátké kraťase aniž by se styděla za své oplácané nohy. Neříkám že jsem tlustá, nejsem!! Je to chcu všechno tak nějak spevnit a vytvarovat a hlavně se cítit dobře. A to nejhlavnější, nechcu mět břicho. Takové belly. To se mi fakt nelíbí a šve mě to. Ikdyž moje rodina, kamarádi, prostě všichni mi říkajou, co by dali kdyby měli moju postavu. Jenže mě se moje postava nelíbí. Nelíbí se mi a já ju změním.
A taky chcu všem dokázat, že já jsem ta hubená a chcu slyšet tu větu: ''Ty jsi zhubla?'' Já ji totiž musím slyšet. A taky chcu, aby on přilezl. Dokážu mu, že jsem jiná, že mě chce :P

Ani nevíte jak veliká touha mě přepadla jít za ním a říct mu: ''Tak se dívej!!''. Teda ne jenom jemu, ale všem. Stoupnout si před každýho a říct jim tuhle větu. Chcu vidět jak se tváří a závidí že já to dokážu. Až okolo mě budou chodit ty prdelatý holky, a že jich je kolem mě deno denně požehnaně, tak se na mě budou dívat jako na tu krásnou a hubenou.

Víte, já jsem ten člověk, který věří. Jsem člověk toho typu, který věří že to jde, že všechno jde když se chce. Ne že když holka řekne že nemá být po kom hubená, tak na to kašle a vesele se přežírá a přibírá dál. Ne, nechápu holky, který si stěžujou jak jsou tlustý a tady majou špek a tady další a přitom nedělají nic proto, ani se nesnaží pro svoje tělo něco udělat. Nic. Umí si jen stěžovat, toť vše.

Ale my, my jsme jiné. My proto něco děláme, snažíme se a zvládneme to. My na to totiž máme!!If all else fails,make the heels higher.

9. may 2012 at 18:46 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi my beautiful girls :)

Ranní vstávání do školy mi dává fakt zabrat. Budila jsem se v noci snad každou hodinu a ráno jsem absolutně nebyla vyspaná a teď mě dokonce bolí hlava. Asi umřu.

Dneska je venku fakt pěkně a teplučko, tak jsem vyrazila na brusle. Bruslila jsem fakt dlouho, až mě bolely nohy. Takže jestli to nebude mět žádný účinek, tak se asi půjdu zahrabat, jinak to nevidím. Každopádně s dnešním jídelníčkem jsem nadmíru spokojená, ikdyž jsem trošinku suplěla hlady, ale to byla otázka nějakých 15 minutek, ale i tak. Ale dalo se to :) Jsem ráda.drink water. drink water. drink water. drink water.

8. may 2012 at 21:33 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi my skinny girls :)

A jsem zase na intru. Takže nečekejte bůhví jaký úžasný jídelníčky. Ikdyž tento týden je myslím celkem dobrý jídlo. A když bude nějakej humus tak na to kašlu a zajdu do alberta něco si koupit. Co víc dělat.

S dnešním jídelníčkem jsem celkem happy, ale pohyb zase nic. Já nevím, ale nějak to nestíhám, nebo se mi nechce, nebo já nevím :D..ale tento týden, pokud bude pěkně, tak vyjedem se spolubydlící na brusle. Už se těším, protože jsem na nich nebyla cca 3 týdny? A to už je dlouhá doba a mě se to vůbec nelíbí :DD..ne, už se prostě těším jak si dám sluchátka do uší, brusle na nohy, nasadím tempo a bude mi krásně svítit sluníčko :) balada.

Jo, děvčátka moje. Mám prosbičku. Šíleně už potřebuju nějakýho kluka a nevím kde mám hledat. Nemáte nějaký tip, kde někoho sehnat? Nebo spíš kde jste klofli toho vašeho frajera? :) Dííky moc :*Just let it go and try to be perfect, get change, be different!! Maybe he will want to get me back.

7. may 2012 at 21:37 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Mám takový divný pocit, nebo spíš mi něco říká, nebo já nevím jak to popsat, že bych prostě měla všechno zahodit a začít od znova. Nemyslím všechno zahodit jakože doslova všechno, ale spíš jen obrátit list a přejít na další kapitolu. Myslím že zrovna teď je ten nejvhodnější čas :) Nejspíš se ale ukáže spíš ta horší strana mě, což mi nijak nevadí, hlavně že v mojem životě už nebude on, což je pro mě dobře :)
Nejhorší na tom je, že jsem si na něj asi fakt zvykla. Že prostě chce jenom mě a že jsem v jeho životě jenom já, což asi pravda nebude :D..takže bych to měla obejít, spíš se teda snažit to obejít, a jít pyšně a hrdě dál!!
So now, in this moment, is time for my other face, for my new ego. I know that i have got it somewehere very deep inside me, and i will put it out!! :)

So we can continue. Dnešek byl takový nějaký, hodně uspávací. Celý den jsem jenom zývala a tak polehávala a nic nedělala. Takže jídelníček great, ale pohyb nic. Omlouvám se, ale moje nálada na to, abych se nějakým způsobem hýbala je hodně nízko.

''Jednou si mi řekla: Zamysli se nad sebou!Tak jsem se zamyslela a uvědomila jsem si, že Tebe k životu nepotřebuju.''

Bad time.

6. may 2012 at 20:40 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky