I think, i am lost..

3. april 2012 at 18:41 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
lost, lost, lost, lost..
Božee..tohle slovo se mi honí hlavou už asi druhý den a já nevím jak ho dostat ven. Já jsem doma a připadá si tady jako cizí. Chce se mi jenom brečet, je zima a pak během 10 minut je mi šílený vedro. Je mi špatně, nemám hlad ani žízeň, všechno mě štve, nemám na nic náladu, nevím jestli ho mám chtít, štve mě můj xicht.. sakraa!! Já už fakt nevim co dělat. Schválně jsem doma, abych byla s našima, se ségrou, (protože bych dneska stejně přijela domů, tak nemělo cenu jezdit na intr, a tak jsem zůstala doma celý týden) a stejně jsem doma sama. Co to je?! Mamka je v práci, taťka v lese a ségra si jde klidně ven. Chápete to? Já teda ne..

Všechno už mi leze krkem. Kamarádi, rodina, všichni prostě!! Chtělo by to se spakovat a odjet někam hodně daleko, ode všech!..proč mám takový pocit, že mě tady nikdo nepotřebuje, že nikoho nezajímám atd.? Já ten pocit nechci mít, nesnáším ho!!

Já vim že je to zbytečný psát to tady všechno, ale já se potřebovala vypsat..doufám že mě tahleta nálada co nejdřív přejde, protože jinak se asi zblázním.Fakt.. 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Melanii Melanii | Web | 5. april 2012 at 17:25 | React

Taky to tak někdy mám. Nikoho nemůžu ani slyšet. Ale nějakej dobrej film a spánek to vždycky zpraví!:)

2 returns-to-her.blog.cz returns-to-her.blog.cz | 16. april 2012 at 12:24 | React

Tyhle pocity moc dobře znám.. Dny, kdy mě nic nebaví, na nikoho nemám náladu, kdokoliv na mě promluví, tak s ním vyvolám konflikt, kvůli ničeho, všechno mě štve a u ničeho nemůžu vydržet déle než pět minut, chce se mi spát, ale zároveň nechci marnit čas, chci něco dělat, ale nevím co a všechno je zkur***ý..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement