April 2012

I just love summer a lot and i want holiday so much.

29. april 2012 at 18:35 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi my girls.

Miluju léto!! <33..teda, léto. No víte jak to myslím. Takový to kdy vás ráno vzbudí sluníčko a vedro, vyjdete na zahradu a celý den se nahříváte a chytáte bronz. V mém případě spíš rajče barvu, ale to už je detajl :D Pěkně jsem zase zčervenala a to jsem tam ležela jenom hodinu, začíná mě to pálet a zas je mi vedro. Jsem zvědavá jestli dneska v klidu usnu nebo ne :D..Wow, i think i feel summer and my feelings are usually right.

27. april 2012 at 21:41 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Awh, my girls. I am really sorry..

Omlovám se že jsem vám nenapsala, ale jelikož jsem měla rýmu a kašel a bolela mě hlava, musela jsem se učit tak notebook byla ta poslední věc na kterou jsem si za celej den vůbec zvpomněla. Nicméně, už je mi dobře a místo jednoho balíku kapesníků za den vysmrkám už asi jenom 2 balíčky, takže super!! :)..a kašlu už jen trochu a v krku už mě nebolí vůbec. Takže fakt paráda největší :)..akorát už mě jenom bolí břicho,poněvadž a porotože..no prostě dámský problémy, znáte to. Není nic lepšího než když jste nemocní, venku je absolutně nádherně a vy to ještě dostanete. Není to snad to vysněný a pravý ořechový?..tak určitě že jo :/..

Máme tady úžasný letní počasí, samý 20tky, takže doufám, slečny, že toho dostatečně využijeme a budeme sportovat, opalovat se a to nádherné letní počasíčko nás donutí hubnout a posilovat a hýbat se, jo!! :)..do léta už je času málo, ale my to přece zvládnem!! Jak jinak :)

Já prostě miluju když přijedu z intru a na vlakáčí doma na mě čeká mamka, svítí sluníčko a já skočím mamce do náruče když ji zase vidím po tom dlouhém týdnu. Pak sednem do auta jako dámičky a najednou začne v rádiu hrát letní song od ''DJ Antoine ft. The Beat Shakers - Ma Chérie'' a my to dáme na plný pecky, zpíváme a jedeme 120!! ♥ MILUJU SVOJI MAMKU :*

Mám takovou nějakou letní náladičku a poslouchám jenom letní hitovky, jdu pařit děvčátka, mějte se krásně a hubněte!! :)Sick a lot.

25. april 2012 at 19:49 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Je mi fakt hrozně.

V noci jsem se budila snad každou půl hodinu a smrkala jsem, nebo jsem se vzbudila vedrem a spocením, nebo zimou. Holt nemoc je zákeřná svině. Ráno když jsem se vzbudila, tak jsem se cítila jako kdyby mě přejel buldozer, jako strážce hrobky, jako totální vyflustlina, no postě děs. Přes den to bylo taky strašný, už jsem jenom odpočítavala minuty do konce školy. Strašný. No a hned jak jsem došla ze školy, tak jsem si dala paralen, obklopila se kapesníkama a lehla si pěkně pod peřinu s noťáskem. Během jedné hodiny jsem stihla 2x usnout a 2x se probudit, ideální ne?
Doufám že tuto noc se vyspím bez buzení a v klidu. Ikdyž, podle toho co jsem viděla když jsem asi před 5 minutama procházela okolo zrcadla nevim no. Uvidíme.

Každopádně mě nejvíc štve, že venku je nějakých 25°C stupňu, sluníčko paří celej den a já musím bát zavřená na pokoji na intru a ležet a ležet a ležet jako ten debil, protože nejsem schopná jít někam ven. Jsem musela už aji zatáhnout závěsy abych to slunko neviděla.Today is dying day. I know it's bad but it's true story.

24. april 2012 at 17:57 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hello girls.

Dneska je fakt hodně špatnej den. Všechno je nějaký moc bledý, studený a bolavý.

Úterý je den smrti(+čtvrtek). Proč? No tak protože v úterý je tělocvik(který mám samozřejmě ráda, ale dneska bych ho fakt radši neměla) a jinak jsou hodiny úplně na nic. Úterky vždycky tak nějak jakože přežívám, ale dneska to bylo fakt přežití s velkým P!! Důvod? Následující. Večer bylo ještě všechno úplně v pohodě, krásně se mi usínalo atd. Jenže ráno, kdy jsem se probudila, tak na mě čekalo nemilé překvapení. To že jsem se v noci vzbudila bezdůvodně(teda já si myslela že to bylo bezdůvodně, protože jsem to ve 4 v noci nevnímala), bych ještě přešla, ale že se ráno vzbudím do úterka, s rozboleným krkem a rýmou, to jsem nečekala. Jakmile jsem chtěla polknout, tak jsem si to urychleně rozmyslela.
Hned ráno, první dvě hodiny tělocvik. Doba, kdy jsem po snídani, bolí mě v krku, každých 5 min. potřebuju smrkat a je neskutečně špatně?!=ideální doba na tělocvik, fakt že jo.
Bolí mě krk jako nikdy, mám rýmu, bolí mě hlava, je mi zima a nemám absolutně na nic chuť ani náladu. Jsem teda ráda že se nemuím do ničeho učit, ale zítra zas budu muset. Přemýšlím že se něco naučím dneska na čtvrtek, ale proč bych to dělala když nemusím, že? :)..psali jsme teda ze zpv a z angliny a nevypadá to moc černě, takže cajk. Ale i tak byl to prostě den na hovno :(..I need your help.

23. april 2012 at 20:29 | Michelle Marshmallow
Holky moje, potřebuju vaši pomoc.

Mám totiž takový menší problém a nevím co s ním, ještě hůř, nevím co to je nebo co to znamená.

Já jak celý ty týdny jím míň a pak si někdy dám jen trošku víc jídla, tak je mi špatně, bolí mě žaludek a chce se mi zvracet. To bych ještě možná vcelku přežila, jenže ještě k tomu všemu se mi to jídlo vrací zpátky, ale není toho moc, jen trošku a třeba jednou za půl hodinny. Sice se to opakuje jenom třikrát třeba, ale i tak. A je to něco jako sladko-kyselá šťáva nějaká nebo něco. Ale vyzvracet to nejde.

Nemáte s tím prosím některá z vás zkušenost? Moc by mi to pomohlo. Děkuju vám :*

04f737040024bb984f93363a_large

I hate these sunny days when i have to study.

23. april 2012 at 18:33 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nesnáším ty dny, kdy je venku nádherně a teplučko a já musím být zavřená na intru a učit se. Naštěstí učení praktikuju jenom ve večerních hodinách a přes den lítám po venku.

Klasický pondělí po víkendu = totální vymazanost veškeré mozkové aktivity :D..asi mi všechny naprosto rozumíte co tím myslím. Kažodpádně o dnešní večerní zábavu mám jako vždy postaráno. Učení, učení, učení. Musím se naučit chemii, protože z ní zítra píšeme poslední písemku a pak přecházíme na fyziku, což je další z mých hodně oblíbených předmětů!! :/..pak se musím naučit slovíčka do angličtiny, protože zase píšeme, z 5 lekce, no a ještě se musím naučit pár vět do španělštiny. Teda né naučit, spíš si je jenom napíšu, aby se neřeklo že nic nedělám, víte jak ;)Monday, monday..can't trust that day.

22. april 2012 at 13:45 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Ten den, kdy se mi nechce vstávat, kdy se mi nechce učit, kdy se mi nechce jet vlakem, kdy se mi nechce absolutně nic.
= i hate Sundays !

Doufám že se dneska ve vlaku budu moct učit, protože když jsem jela minule vlakem, tak jsem se musela učit literaturu, ze které jsme měli v pondělí psát. Já se na to fakt učila (samozřejmě jsem dostala za 3), jenže když se tam objevili nějakcí malí smradi, tak mi to moje slavný učení solidně ničili a já se tak nemohla soustředit. Moje osoba prostě potřebuje klid a soustředit se na učení. Aji jenom když čtu knížku tak nemůžu ani poslouchat písničky nebo něco(=i just need calm).

Dneska se mám učit na angličtinu, protože zítra bude zkoušet z gastronomie=anglická kuchyně, takže se to musím naučit + slovíčka z 5.lekce. Takže, jestli tam zase budou nějací malí, nevychovaní spratci, kteří by zase náhodou měli v plánu mi ničit kousky mojeho budoucího života, tak ať si mě nepřejou!!..budu ta zlá, to ať se klidně spolehnou ;)

8725792998227760_i27yzl9u_c_large


I think i feel summer :)

21. april 2012 at 19:13 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Miluju tyhle prosluněné víkendy!

Včera bylo moc pěkně, ale večer se to pěkně zvrtalo. Pršelo a pršelo, byly blesky, hřmělo, prostě děs.

Včera jsem taky vůbec nenapsala, protože byly třídní schůzky, a tak pro mě naši jeli a dojeli jsme asi až kolem půl 7 a pak jsem šla hned ven, takže jsem už nestihla napsat. Popravdě, ani nebylo velice co psat protože jsem jedla všechno možný. Teda ne že by toho bylo moc, ale tak Mc Donald není zrovna zdravé jídlo. Jenže když jedete a máte na něco hlad/chuť, tak bageta z benzínky není zrovna to pravý ořechový, to uznejte.

Se známkama na čtvrtletí jsem vcelku spokojená, mohlo to být sice lepší, ale tak na prvák je to super. Každopádně se budu snažit o samé jedničky, max. 5 dvojek :P..ve druháku :D

Dneska mi ségra řekla úplně bombastickou zprávu. Tak strašně mě to potěšilo a ještě víc podpořilo :)..řekla mi, že se jí zdá že jsem zhubla a že se mi začínají dělat břišáky :)..ách, jenže váha neukazuje žádné změny, ani jejich náznaky. A nas obě to též nijak nepozuruju a ani nevidím žádné změny :(..I am looking forward to weekend 'cause i will be with my best friend!! <33

19. april 2012 at 21:48 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Píšu pozdě, ale přece.

Dneska bylo venku pěkně, a tak nebyla jiná možnost než vylétnout ven a strávit dvě hodiny na sluníčku. Ikdyž se teď zatáhlo a peknelně prší. Nesnáším když večer prší, protože nemůžu usnout a bojím se. Shit this.

S jídelníčkem jsem nadmíru spokojená, ale s pohybem vůbec. Pravdu? Nic jsem nedělala. Je to děs, vím, ale nebyla nálada něco vůbec dělat. Navíc jsem se musela naučit matiku, kteoru stejně nijak slaně neumím, ale to už je věc vedlejší :D..a ještě jsem musela balit :(..takže tak..

13_large


Of course that you can go slowly, but never go back.

18. april 2012 at 18:39 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Totálně nevyspaná, unavená, utahaná, podrážděná, ale chvílema vysmátá. Definition of today.

Dneska jsme měli obsluhu. Sice jsem byla v zadu v zázemí, protože jsem absolutně neměla náladu na lidi, ale i tak jsem se opět a zase unavila. Já prostě nesnáší tu naši obsluhu na jídelně, nebaví mě to, každej je na vás nepříjemnej(myslím co se týče hostů), nedočkavej a vy jste pak z toho naštvaní a oni se vám ještě diví. Bože.

Jedno větší plus to ale přece jenom má, hýbete se celý den, jste na nohách celý den(což sice není až tak velký plus, protože pak se druhej den probudíte s křečí v nohou, ale tak to je věc vedlejší :D), snad ani na chvilku se nezastavíte a jste prostě pořád v pohybu. Což je fajn na jednu stranu.

S dnešním jídelníček i pohybem jsem spokojená, řekla bych, dostatečně :)Breath in the future, breathe out the past.

17. april 2012 at 20:33 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Sluníčko, lepší nálada, žádné učení, pohoda. Definice dneška :)

Dnešek byl chvílema strašný a chvílema úžasný. Každopádně jsem ráda za dnešní neučící den, jen si ještě napíšu úkol do španělštiny a pak to vidím na lenošení u noťásku :)..dnešní počasí mi zvedlo náladu a tak nějak mě nabilo energií, takže dnešní výbuchy smíchu na pokoji byly k popukání :D..
Měli jsme tělcvik, takže si myslím že dneska jsem cvičila víc než dost, což je jenom dobře. Sice jídlo už bylo trošku horší, kor večeře, ale tak jednou za čas se to ještě jakž takž dá. Navíc, intrácký večeře si nevybereš :(..Where words fail music speaks.

16. april 2012 at 17:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Strašný počasí, vítr, zima, déšť, unavenost, utahanost..tak takhle nějak bych asi definovala dnešek.

Celý den je mi strašná zima a vůbec se necítím svá. Možná je to tím, že to mám v nejlbižších dnech dostat, ale kdo ví. Každopádně mě bolí hlava, nechce se mi nic dělat a jsem taková nějaká vláčná. Nejvíc by mi asi pomohlo kdybych si lehla a spala, což bohužel nemůžu, jelikož se musím učit do angličtiny slovíčka a ještě musím napsat slohovku. Ale mám v plánu to dneska zapíchnout brzo, protože to stejně asi dýl jak do 10 nevydržím, ale tak uvidíme.I will be skinny for summer.

15. april 2012 at 21:45 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
''Už je tady zase neděle a čas jít se balit a pak už jen čekat na vlak a směr intr.Oooch, jak mě se nechce.''
Tuhle větu fakt nesnáším. Každou neděli si ji říkám a každou neděli se opakuje.

Nevím jak vám, ale mě by rozhodně nevadilo kdyby se neděle úplně zrušily, bylo by to jednodušší. Dneska jsem ráno jela s mamkou a se ségrou do města na boty a něco málo pokoupit. Koupila jsem si krásný černý tenisky a modro-bílý pruhovaný triko. Spokojenost nadevše

Ve vlaku jsem se ''učila'' literaturu, nějakých 6 A4. Jelikož jsem se ji ''učila'', tak jsem se aspoň snažila si ji číst. Což vcelku vyšlo, takže se to teďka půjdu snažit NAUČIT!!..proč ty úvozovky? Prostě a jendoduše blízko mě seděly nějací dva malý spratci(= ano je to tak, nesnáším děti, vždycky jsem je nesnášela, takže se tak moc nedivte když o nich nebudu mluvit pěkně) a dělaly takovje bordel, že se to fakt nedalo. Naproti mě seděl nějakej mladej týpek a po dějaké půl hodince, ani ne, jsme se na sebe už jenom vyloženě smáli :D..on si něco dělal na noťasu a já se snažila učit. A šlo vidět, že ti dva malý nás peknělně ruší. Chvilku se dívaly na prasátko Pepu, pak volaly, pak se smály, pak skákaly..bože!! Hlava jako balón. Naposeldy.
Pain in the stomach is better than pain in the heart.

14. april 2012 at 19:39 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Dneškem to začíná -> stop žehlení vlasů..a to myslím vážně. Protože už mě nebaví pohled na ty poškozené a zlámané vlasy bez života. Sice kolikrát ty vlasy vypadají fakt šíleně bez vyžehlení(ale tak no a co, nikomu se nijak extra líbit napotřebuju), ale tentokrát to zvládnu a pak si je krásně sestříhám :)

S dietou a cvičením to jde celkem dobře, akorát mám teďka strašnej hlad, ale ne, nesmím už nic jíst. Jsem sama doma, takže to vidím tak, že budu chvilku na noťásku a potom si půjdu sednout na kolo, aspoň na 10 minut..pak bych si mohla udělat pár sedů lehů a nějaký další posilování no a pak sprcha a spánek. Protože zítra budu vstávat kolem 8, jelikož jedu s mamkou do města na boty a pak se musím zase chystat na intr atd. ;)..takže taková, klasická neděle.


If you want something, work for it.

13. april 2012 at 20:26 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Pátek třináctého? No hay problema.

Konečně doma. Jak já miluju pátky, kdy sednu do vlaku, padá mi hlava únavou a pak přijedu domů, něco málo pojím(popravdě,pojím toho dost protože 6 hodin bez jídla je celkem maso :/ ), dívám se chvilku na tv, pak si sednu k pc, jdu do sprchy a usnu jako mimino

Dneska jsem s jídlem vcelku spokojená a s pohybem taky. Teda hlavně včera jsem měly pohybu až až. Měla jsem totiž obsluhu na snídaních a na večeřích, takže lítat půl hodiny v kuse ráno i večer, je myslím dostačující :D..no a dneska když jsem lítala přes kolonádu a na vlakáči + si ještě udělám pár sedů lehů.You've come way too far to take orders from a cookie.

11. april 2012 at 20:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Awh, i am sorry girls :(..

Vážně se vám strašně moc omlouvám že jsem nenapsala, ale absolutně nebyl čas..a když jo, tak nešel net :(..intr je holt na jedno velký h****. Já se fakt snažím psát vám každý den, ale bohužel to nejde..ale dnes jsem tady.

Jsem na sebe naštvaná!! A to neskutečným způsobem. Necvičím a jím velký porce. Nevím co mám dělat, jsem na sebe fakt tak šíleně moc naštvaná, až to bolí...nevím co dělat.Nothing tastes as good as skinny feels.

8. april 2012 at 22:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Dnešek byl celý takový nějaký dotrkaný. V jídelníčku jsem se sice držela, ale v pohybu-posilování jsem tomu moc nedala. Ale ne k vůli tomu že bych byla líná, ale nebyl čas. A to není výmluva, i promise!!

Byli jsme za dědou v nemocnici, protože jel zase na kapačky k vůli rameni, zádům, nebo nohám? Ani nevím, protože už je tam po několikátý, ale v úterý zase přijede domů. Říkal nám ať za ním nejezdíme, ale babička je holt babička, která za ním musí jet, jinak by se nudila. No a k večeru k nám přijela na návštěvu mamčina bývalá spolužačka ze základky, která mi opět otevřela oči, jako druhý člověk..když bych to měla počítat. Ale o tom bude zase jiný článek ;)..Pretty girls don't eat.

7. april 2012 at 22:29 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Já vím že když chcete hubnout, tak ta největší blbost, kterou můžete udělat je přestat jíst. Ale když se na sebe podíváte a vidíte se v tom zrcadle, jak máte na sobě špeky a všechno vám najednou začne na sobě šíleně vadit, tak jiná možnost než si odepřít hodně jídla, tady není.Kor v té situaci, kdy si vštípíte do hlavy že nebudete jíst, to je vražda. Ale v tu chvíli si to neuvědomíte, protože vám vaše postava začne tak šíleně vadit a ještě ke všemu když na svém těle(na nohách) objevíte strie, které se dělají buď z rychlého zhubnutí, nebo z rychlého nabrání váhy. U mě z rychlého zhubnutí se to stát nemohlo, takže jediné to stloustnutí. Když jsem se na sebe v té chvíli dívala do zrcadla, tak mi bylo jedno že mi kamarádky říkají že mám nádhernou postavu. Jenže to je vám k ničemu když si sama sobě připadáte tlustá. Najednou jsem se rozbrečela a řekla jsem si že nebudu jíst.

Takže od teď se vzdávám veškerého přejídání a budu jíst úplně minimálně. Vím že je to blbost, ale chci být hubená!! A jedině tak to jde,protože cvičení mi nepomáhá. Cvičila jsem 2 týdny v kuse + běhání + nic moc přejídání = žádný výsledek, ani náznak nějaké změny. Takže jinak to asi nejde..

V poslední době jsem úplně posedlá díváním se na různá thinspa a šíleně ty holky obdivuju a vždycky když se na to dívám, tak se mi chce brečet z toho že nejsem tak skinny..ale od teď, bude všechno jinak!! I promise

btw.:Neříkám že nebudu jíst vůbec, jen o trochu míň než jak jsem jedla doposud ;)
He just wanted to make you happy.

7. april 2012 at 19:37 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Proč mi přijde že když na něj mluvím, tak mi vážně rozumí? Proč když nemám svůj den a jsem nějakým způsobem smutná, tak za mnou přijde a olizuje mě, skáče okolo, dělá ty jeho bojový a hrací pózy?

Dneska jsem se zase naštvala na ségru a na mamku, když jsme vařily oběd. Prostě jsem se spakovala a šla si sednout na zahradu, kde jsme měly puštěnýho Lorda(naše hafana). Je to černý vlčák s béžovýma prsama a packama, kterýmu je 8 roků a je to strašnej osel :D..ne fakt, je to prostě tele. Tak jsem naštvaně sbírala pověšené prádlo a Lord okolo mě začal lítat a dělal takový ty svoje pózy kdy vystrčil zadek a skrčil se, abych si s ním začala hrát. Pak začal brát svoji milovanou malou pneumatika a lítal s ní okolo mě a snažil se, abych mu ji brala a hrála si s ním. Začala jsem se smát a hrát si s ním.

Přišlo mi, že nějakým způsobem vycítil že jsem nějaká naštvaná nebo smutná. Možná jsem blázen, možná si to jenom namlouvám, ale prostě a jedoduše je to super pes. Ikdyž je to trošku tele, trošku větší tele, tak i tak je to chytrý a mazaný hafan. Každý pes má v sobě něco, čím vás dokáže rozveselit nebo pobavit.

Jsem ten typ člověka, který má rád zvířata, kromě pavouků a hmyzu a totěch malých nestvůrek samozřejmě, a věřím že když na ně mluvíte tak vám rozumí. Věřím že mají nějaké city a věřím :)A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality.

6. april 2012 at 18:02 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
,,Pokud jsi smutný, zažeň pláč usměvem, pokud těžko jde se usmát, vzpomeň si na všechno krásné, protože krásné vzpomínky vždy zůstanou takové, jaké si je pamatujeme, ty jediné nelžou a vždy nám přimomenou, že si takové chvilky můžeme vytvořit znova, byť krásnější ´´
184973_187674667939754_166880013352553_449698_5004892_n_large