January 2012

Finally ! There is beautiful day, full of sun.

25. january 2012 at 13:44 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nebojte, nezemřela jsem. Akorát jen nebyl čas se ozvat, protože je hodně věcí do školy a navíc mi přijela do lázní babička, tak chodím s ní ven. No a příští týden jedu na lyžák, takže tady bude opět mrtvo :(..
Povídka už se mi pěkně rýsuje, takže se určitě máte na co těšit, aspoň to tady něčím pěkně oživím :)

Teď jsem přišla ze školy a venku je nádherný počasí, takže rozhodně nemám v plánu sedět celý den na intru. Dnešní deb byl takový nijaký, jelikož včerejší přepadovka dámských problémů si zase vybrala svůj týden..děs, běs. Asi se předělám na kluka. Víte o kolik starostí míň bych měla? O hodně :D No fakt, žádný měsíčky, porod, malování, a já nevím co všechno..prostě easier life.BANG, BANG !! ...you are dead

18. january 2012 at 18:55 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky

Po dnešní obsluze jsem totally exhusted!!
Dneska jsme obsluhovali na obědech a mě úplně neskutečně bolí nohy. Nikdy mě tak nebolely, až teď. Ale to je bolest jakože fakt bolest. No a aby toho nebylo málo, tak obsluju ještě zítra na snídaních a na večeřích, takže fakt bomba.
Takže dneska to vidím na čaj [ drinking now ], film a dlouhá sprcha!! Učení naštěstí žádné, takže klid..

Ve psaní jsem na moc dobré cestě. Už mám napsaných 6 dílů, už je stačí jenom zveřejnit :)

Jaký jste vy měli dneska den?

Wake up, survive, back to sleep.

16. january 2012 at 16:55 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Number one, in games on facebook is farkle!!

Znáte tu hru na facebooku farkle? Jestli ne, tak to zkuste zahrát a říkám vám, do týdne je to vaše závislost :D..a to bez srandy. Včera jsem to se spolubydlící hrála do půl 1 do rána. Jenže když jsme pak měly vstávat a psát druhou hodinu čtvrletku z matiky >>> box of nothing :D..doslova!! Ale tak co, to musí být..


Úžasná, krásná, nádherná písnička. Určitě stojí za to poslechnout si ji ;)

Dnešek je celý nějaký domotaný. Od rána nálada na bodu mrazu, už jenom tím že je pondělí. Já prostě nesnáším pondělky. Člověk má v hlavě úplně vygumováno, je takový omráčený a nic se mu nechce..classic boring mood.
Na dnešek mám v plánu akorát tak horký čaj, písničky, farkle, psaní povídky a inernet.A večer samozřejmě filmek. Doufám jenom že se nemusím nic učit do školy, protože to bych asi fakt nezvládla :D


Why is Monday so far from Friday, and Friday is so close to Monday?

14. january 2012 at 15:20 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Nesnáším když se celý týden šíleně táhne a pak víkend uteče jako voda..


Jak bych charakterizovala dnešek? ''flying time'' :D..utíká už jenom tím, že jsem dnes vstávala v 11. Dobře, tak o třičtvrtě na 11. Dala jsem si snídaní a poté přijela mamka s tím, že jedem do města koupit babičce dárek. Přijely jsme kolem 2 já si dala pozdní oběd. Teď jenom čekám na SMS a půjdu ven. Potom následuje rodinná oslava u babičky.
Proč ten den tak rychle utíká? Vždyť jsem teprve přijela domů a zítra zase repete na intr? A ještě se musím učit na pololetku do matiky..kdo to má všechno zvládat? Já se neumím rozkouskovat a být na 10ti místech zároveň a stíhat vše co chci.
Pomalu, ale jistě mě tenhle typ života přestává bavit. nevím co udělat dřív, nevím jestli to dělám správně. Je to šílený stereotyp, který se mi už vážně přestává líbit. Štve mě to všechno čím dál víc a já nevím jak se bránit..nejspíš se s tím ale budu muset smířit jak to tak vidím, což je to jediný, co fakt nechci..

Chci napsat aspoň pár dílů mé povídky, která mi už delší dobu leží v hlavě, jenže není čas ji napsat. Já chci mít ten čas. Doufám že se mi to podaří přes týden na intru, aspoň prvních pár dílů :)


just studying time..

12. january 2012 at 19:00 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Opět a zase jsem zalezlá na intru s kopou učení, úkolů a referátů. Jako kdyby jsme toho ve škole už tak nedělali dost :(..nebaví mě to, a nechcu to dělat. Už na mě zase pomalu, ale jistě doléhá depka z účení a nechuť ke všemu. Jediné co mě však vysvobozuje je psaní a hudba

Po škole jsem musela ihned vypadnout ven, na čerstvý vzduch, protože to bylo k nevydržení. No a udělalo mi to moc dobře. Cítím se odlehčeně a uvolněně. Jenomže když se podívám do diáře na to, z čeho zítra píšem + jaké mám úkoly a referát? Tak si zase tak odlehčená a uvolněná nepřipadám :(..v každém případě toho je dost a vůbec se mi nechce [ awh, how tipical ] Nicméně, zítra konečně pátek!! Jak moc se zase těším domů :) Jedině to mě snad uklidňuje..Dangerous fan

11. january 2012 at 14:48 | Michelle Marshmallow
Jedna z mých prvních povídek..je sice o TH, protože úzce spolupracuji s jedním blogem a povídkách s TH.
Tak doufám že se Vám bude líbit, pěkné počteníčko! :)


Všichni jsme netrpělivě čekali ve tmě,kdy se konečně ozve zvuk,hláska,cokoli abysme věděli že už jsou tam,abysme věděli že už máme nahlas pištět a volat jejich jména.Pořád nic a my jsme čekali dál a dál, když najednou začal syčet plyn a konečně začal mluvit hlas,který nás vítal.
''Willkommen bei Tokio Hotel, Zimmer 483''


News? No one knows ;)

9. january 2012 at 23:04 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky

whole article

just one little photo post.

5. january 2012 at 22:06 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak tady máte teda lepší fotku, sice taky focené webkou, ale už je to lepší kvalita a jde to líp vidět :)


Ou yees, zítra konečně domů. Po každém týdnu se strašně těším zase za našima a za všema :) No jo no, holt i intr má své stinné stránky, ale tak když něco chcete, tak musíte překonat i veškeré překážky..


E A R R I N G S <3

4. january 2012 at 17:08 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Mě se vždycky líbilo více náušnice vedle sebe. No a až teď na New Year's Eve jsem se odhodlala a dala si druhou dírku. Nebolelo to, ani krev netekla..takže jsem spokojená :) Pichala mi ji kamarádka, takže nothing professional, ale povedla se.


Fotka je focená teď [ cca před 5 minutkama webkou ], takže kvalita žádná :D Vyfotím vám to ale pozdějš znova a kvalitněji..

Jinak náušnice jako takové mám ráda neskutečně moc. Dalo by se říct že jsem i závislák na náušnicích. Mám jich doma strašně moc, od každé barvy snad patery :D..nemůžu vyjít z domu aniž bych něco v těch uších neměla, něco by mi totiž chybělo. Bez náušnic prostě nejedu <33


Miles to go..

3. january 2012 at 20:03 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Jaké byly Vánoce a Silvestr? Jedním slovem paráda :) Užila jsem si to maximálně, ale myslím si že určitě budete souhlasit s tím, že když řeknu že by to mohlo být aspoň o měsíc delší, tak by se vůbec nic nestalo..že mám pravdu? :D I think that I have :)

Na Vánoce jsem dostala plno oblečení, náušnice (nechala jsem si pichnout druhou dírku-ale to bylo na Silvestra :D), drogerii, diář a knížku Miley Cyrus. Z té jsem nejspíš nejvíc nadšená, protože mám Miley strašně moc ráda.Obdivuju ji a je něco jako můj vzor, dalo by se říct. Knížka je psaná samotnou Miley Cyrus a je o jejím životě. Jak to všechno začalo, různé zážitky, atd..už ji mám samozřejmě rozečtenou a mám nutkání ji číst pořád, pořád a pořád. Nemůžu přestat. It's like my drug!

Když si ji koupíte, tak určitě nebude zklamaní :)