December 2011

I am awake, I am alive...

29. december 2011 at 13:45 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Každýmu se líbí něco jiného. Každý nemá rád modrou barvu. Každýho nebaví angličtina. Každýho nebaví číst knížky.
Tak je to i s hudbou. Každý neposlouchá metal, disco nebo punk. Každý má prostě něco. Nemám ráda odsuzování lidí podle toho, co poslouchají. Nejvíc nechápu, proč když někco poslouchá třeba Tokio Hotel, tak je hned ten špatnej. Proč? Je snad jeho věc co poslouchá. Může se poslouchat co chce, to, co se mu líbí..
Já poslouchám od každého něco. Nemám určený styl hudby a poslouchám jen ten - to ne ! Určitý song mě něčím zaujme a nezáleží mi na tom, jestli je to punk, metal, disco, hip- hop, rap,..když se mi líbí tak co :)

Tady máte menší hit. Jen jsem ho uslyšela v rádiu, věděla jsem že se zase stane na chvíli tím vyvoleným songem, který budu poslouchat další měsíc v kuse ;)


Znáte / Neznáte ?
Líbí / Nelíbí ?

Feliz Navidad ! :)

23. december 2011 at 23:47 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Napsala bych to zítra, ale to bude noťásek celý den vypnutý, takže to píšu teď..

Kouzelné Vánoce, jsou tu po roce zas,
ve sněhu se zrcadlí hvězdé oblohy jas.
Doma je pohoda, všichni si užívají,
přeji, ať Vám Vánoce nejde dárky dají.

Všem Vám přeju kouzelné Vánoce a šťastný nový rok!!


[Letos mám Vánoce ve španělském duchu ;) ]


Iné Kafe concert :)

21. december 2011 at 14:13 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
..a tak se ocitla se svou nejlepší kamarádkou na kapele, kterou obě dvě poslouchaly už ode dávna..užívaly si to..byl to jejich sen, který se stal skutečností :)


Vždycky jsem si myslela že se to nestane, že o tom pořád jenom budu snít a doufat, že se to někdy vůbec zrealizuje.Ale po opravdu dlouhé době, se můj sen stal vážně skutečností :) Jela jsem na koncert Iné Kafe ! ♥ S mojí nejlepší kamarádkou.Skupinu Iné Kafe jsme poslouchaly snad už od mala.Jelikož můj bratranec a její bratr se spolu kamarádí a tuhle skupinu doslova žerou, tak jsme něco ''podědily'' :D Bylo to úžasné, nezapomenutelné a přijde že se mi to jenom zdálo..ráda bych tady vypsala své zážitky, ale je jich tolik, že bych tady seděla do večera.Každopádně, rozhodně jsem si to nejvíc užila :)


Hey, yeah, yeah, yeah, yeah..♥

12. december 2011 at 17:30 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
The best one song of this moment, i can listen it again and again.I think, that now i am listening it about 2 hours in a row :) A M A Z I N G ! I love it, i hope you too :)