November 2011

One life to live, one love to give.. <33

21. november 2011 at 18:16 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky

Tahle písnička je úplně božská :) Má něco do sebe a já toho chci víc a víc.Vím, že to vypadá jako kdybych mluvila/psala o něčem úplně jiném, ale tohle je vážně mířeno na tu písničku :D ;)..
Tento song jsem objevila když jsem se jednu dobu dívala na Upíří deníky, po nějakém čase mě tam šílenost sice opustila, ale vždy si ráda stáhnu nějaký díl a podívám se :) V každém případě, je to snadn jediný song, kterého jsem se ještě nestřepala. Poslouchám ho už hodně dlouho..

Sledujete THE VAMPIRE DIARIES ? :)

what about school ?

17. november 2011 at 19:39 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
O škole se mi ani moc psát nechce. Už jen z toho důvodu že mám ode dneška volno a do školy- na intr zase až v neděli :)
Zatím si těch pár dní volna celkem užívám, sice je venku zima ale to už je ta vedlejší věc.
What I Love? Miluju když se ráno vzbudím před 11, jdu po teplé podlaze dolů po shcodech ještě v pyžamu, uvařím si čaj nebo kakao a dívám se na televizi a přitom se náhřívám u topení <3 I absoluely love this !
Zítra jdu ke kadeřnici, opět trochu zkrátit to moje ''háro'' + do města koupit si zimní bundu a nějakou kabelku, nebo spíš tašku.Uvidíme co kde bude.No a večer má děda oslavu, takže rodinná sešlost. Nemám tyhlety oslavy moc ráda, protože se hned každý ptá, jak je v nové škole,apod..v sobotu nejspíš nic no a v neděli odjezd na intr.A abych nezapomněla, tak during celého víkendu probíhá učení.Hlavně na matiku, protože hned první den po volnu(v pondělí) píšeme čtvrtletku = fakt luxus ! G O S H ! Takže nevím jak vy, ale já si teď okamžitě lehám do postele s čajem a budu se dívat na filmy :*Grande prueba en espaňol :-!

8. november 2011 at 17:47 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zítra píšu test z ukončení 2.lekce ze španělštiny, takže to vidím na noční učení španělštiny.Sice už je venku tma a není co dělat, ale já se prostě nemůžu učit když mám u sebe notebook :D Já vím že se musím učit, vím že ho musím vypnout a vím že ho musím dát do skříňky nebo aspoň pod polštář abych ho neviděla, ale to prostě nejde ! :D :(..taky se tak neradi učíte?I'll go wherever you will go..

6. november 2011 at 21:29 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Není nic lepšího než být pomalu na pokraji psychického zhroucení :(..dneska jsem na intru opět sama a vidím to tak, že asi skočím z balkona našeho hotelového pokoje.Není nic horšího, než přijet na intr a zjistit, že oběd dvě vaše spolubydlící tady nejsou.To je na mašlu..a tak vám nezbývá nic jiného, než si psát smsky se svým milým a poslouchám ploužáky :) Sice je to trochu na depku, ale co už..