Life is not F A I R !

26. october 2011 at 13:54 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Život podle mě vážně není fér.Kdyby totiž byl, tak by to tady nevypadalo tak, jak to vypadá.

Proč vždycky když je někdo bohatý a někdo chudý, tak vždy vyhraje ten bohatý?Raději všichni dají přednost tomu bohatému než chudému.Proč?Tohle má být spravedlnost?Jestli ano, tak systém naší společnosti nenávidím.Protože to není spravedlivé.
Není spravedlivé když ta bohatá vrstva může všechno.Může studovat na těch nejlepších školách a pak se povyšují nad ostatními.A né jenom školou, ale i značkovým oblečením, apod.

Nedávno jsem se bavila s jednou kamarádkou, se kterou jsem se seznámila díky intru.Jen tak jsme se bavily o klucích a nestačila jsem se divit tomu, co říkala.Začala povídat něco v tom smyslu, že kdyby si měla vybrat mezi dvěma kluky:jeden krásně upravený, značkové oblečení i boty, nagelovaný, navoněný, ale i přesto všechno namyšlený.Ten druhý né moc šikovný, upravený jen tak trochu, oblečení nezačkové, ale chytrý a inteligentní, tak by si spíše vybrala toho prvního.Chvíli jsem přemýšlela jestli jsem hloupá a divná já, nebo ona.Co to je proboha za blbost?Tak je to, když někdo vyrůstá v té bohatší vrstvě a pak pomalu ale jistě zapomíná na normální fakty života, protože žije v luxusu. Já nepotřebuju rifle za 2 000 když z nich stejně za měsíc, ani ne, vyrostu.Nepotřebuju to.Nepotřebuju obyčejné bílé triko za 500 někde z New Yorkeru, vystačím si se stejným bílým trikem od vietnamců za 100 a je to úplně stejný materiál akorát rozdílná cena.

Tím rozhodně nechci říct že mi vadí lidé, kteří chodí ve značkovém.Taky si občas koupím značkové oblečení, jenom nechápu lidi, kteří se tím takhle povyšují.Podle mě, já nepatřím ani do jedné této vrstvy, ani mezi bohaté ani mezi chudé.Jsem někde uprostřed..

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 bellami bellami | Web | 27. october 2011 at 19:19 | React

Ahoj, nechci ti dělat reklamu :) ale umíš dělat dessy?  neurobila by si mi prosím jeden? :)♥ pokud áno, napiš mi prosím na blog, byla bych ti moc vděčná♥ P.S. nádherný blog máš :)♥

2 hellgirlll hellgirlll | Email | Web | 28. october 2011 at 18:36 | React

Dík aj keď to není mojej tvorby.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement