I wish i could see you tomorrow even just for a second.

19. september 2011 at 20:11 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak takhle jsem si to opravdu nepředstavovala,ale věděla jsem že celý tento týden začne nějak blbě,jelikož mi už v neděli ujel vlak do školy.Takže to prostě muselo pokračovat..
Vyjela jsem si v riflích a v triku na ramínka,protože když jsem odjížděla,tak bylo vedro a pokud vím,tak ve vlacích bývá také vedro,takže nějaké dlouhé triko nebo mikina vůbec nepřipadala v úvahu.No ale ujel mi vlak,takže jsem jela až za další hodinu.Jela jsem nějaké 2 hodiny,z toho jsem se učila a nějaké půl hoďky poslouchala písničky+pomalu usínala.NICE!Jakmile byl čas na přestup,tak jsem vystoupila a na vlakovém nádraží mě ofoukl neskitečně ledový větr.Takže jsem nahodila největší sprinty a utíkala jsem na WC.Naštěstí jsem měla ještě půl hodinky času, na další vlaktakže jsem se nemusela stresovat že to nestihnu.Nicméně,na záchodech jsem musela vypakovat celý bágl,abych si vytáhla nějakou mikinu no a vytáhla jsem jenom úplně teňunký světřík..:/ Stejně mi byla zima,ale žila jsem.No a když jsem dojela do města na intr,tak začalo pršet.Teda né začalo,ono už lilo a byla šílená zima!Naštěstí na mě Mája čekala před vlakáčem,takže jsem nešla sama ;) Thank's God!
Mája je nemocná,takže to od ní pomalu chytám.Už mě bolí hlava,začínám kašlat a od 5 ti hodin jsem vypila 3 čaje! Takže to vidím tak,že budu hoodně brzo nemocná..takže asi umřu.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Holly Holly | Web | 20. september 2011 at 21:05 | React

Ono se to šíří všude! Všichni jsou nemocní, unavení. Blbé počasí :/ každopádně přeju tvé spolubydlící i tobě rychlé uzdravení a ať je zbytek týdne lepší :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement