September 2011

Love language : When words fail and love speaks .

28. september 2011 at 10:36 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky

To je snad jeden z nejdojemnějších krátkých filmů, co jsem kdy viděla.Pomáhá k tomu, abysme si uvdědomili, že nezáleží na tom jak lidé vypadají, nebo jak se oblékají, ale k vůli jejich skutečné kráse, která je ukryta uvnitř, ať už známe jejich životní příběh nebo ne.


The feeling you get when you huge someone and you just don't wanna let go.

27. september 2011 at 21:05 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Zítra je státní svátek a škola je zavřena-nice! :) No a jelikož je pár lidí ve škole na intru,tak aby nejezdili takovou dálku úplně zbytečně na půl dne domů,tak se rozhodlo,že se jede do PRAGUE!Je to asi hodinku vlakem od školy,takže to vyhovuje ;)
Úplně se těším a jsem nadšená že se zase dostanu do Prahy.Naposled jsem tam byla když mi byly 4 roky :D Takže těšing největší !
Jinak náš pokoj dneska v noci maximálně žije!Na pokoji jsme jenom 2,protože ta třetí jela domů.Má to blízko a jí se vyplatí jet domů,tak jela..ale my?My žijem!! :D Fakt je tady atmoška k nezaplacení <33 No a ještě ke všemu jsem si psala s tím jediným,takže se moje nálada zvedla i dalších 80%! :)
Bad people can not destroy you.They should be the reason you are so strong.

22. september 2011 at 19:16 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Konečně zítra jedu domů.Už se těším jak něco.Domácí prostředí,moje milovaná postel,rodiče,kamarádi :) Kdo by se netěšil no.Teď ještě přežit školu a cestu vlakem,tak doufám že to všechno hodně rychle uteče.
Každopádně plán na dnešní večer už mám.Sbalím si věci,okoupu se a umyju si hlavu,podívám se na dějepis a literaturu,pak budu na netu a potom spát :)
Dnešek byl vcelku v pohodě,až na pár vyjímek,kdy jsem se cítila jako absolutní debil,ale to se snad podá.Prostě když tady není moje Maja,tak jsem v háji.Vůbec mě nic nebaví a nemám absolutně náladu..

Myšlenkama zpět do léta :) ♥He laughs at my dreams, but I dream of his laughter.

21. september 2011 at 22:53 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
To je prostě něco příšernýho být na intru sama.Sice chodím ven s holkama ze třídy, z vedlejšího pokoje,atd.,ale prostě ten pocit,ta samota,to je něco hrozného.Už aby tady moje Maja byla.Nakonec teda odjela domů,protože říkala že je jí tak zle,že to nevydrží.No a druhá spolubydlící jela taky domů,protože musela k doktorovi a šla k holičce.No a já tady zůstala sama s mým milovaným noťáskem,v osamělém pokoji se smutnou tváří.Jediné co mě asi tak uklidňuje jsou písničky,ON,volání přes skype se ségrou a psaní s nejlepší kámoškou! <33 Doufám že čtvrtek a pátek rychle ubehne,abych už jela domů.
Už od včerejška mě šíleně bolí hlava,je jako střep a vůbec nevím co mám dělat.Přes den je to ještě v pohodě,ale večer?Večer umírám..I wish i could see you tomorrow even just for a second.

19. september 2011 at 20:11 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Tak takhle jsem si to opravdu nepředstavovala,ale věděla jsem že celý tento týden začne nějak blbě,jelikož mi už v neděli ujel vlak do školy.Takže to prostě muselo pokračovat..
Vyjela jsem si v riflích a v triku na ramínka,protože když jsem odjížděla,tak bylo vedro a pokud vím,tak ve vlacích bývá také vedro,takže nějaké dlouhé triko nebo mikina vůbec nepřipadala v úvahu.No ale ujel mi vlak,takže jsem jela až za další hodinu.Jela jsem nějaké 2 hodiny,z toho jsem se učila a nějaké půl hoďky poslouchala písničky+pomalu usínala.NICE!Jakmile byl čas na přestup,tak jsem vystoupila a na vlakovém nádraží mě ofoukl neskitečně ledový větr.Takže jsem nahodila největší sprinty a utíkala jsem na WC.Naštěstí jsem měla ještě půl hodinky času, na další vlaktakže jsem se nemusela stresovat že to nestihnu.Nicméně,na záchodech jsem musela vypakovat celý bágl,abych si vytáhla nějakou mikinu no a vytáhla jsem jenom úplně teňunký světřík..:/ Stejně mi byla zima,ale žila jsem.No a když jsem dojela do města na intr,tak začalo pršet.Teda né začalo,ono už lilo a byla šílená zima!Naštěstí na mě Mája čekala před vlakáčem,takže jsem nešla sama ;) Thank's God!
Mája je nemocná,takže to od ní pomalu chytám.Už mě bolí hlava,začínám kašlat a od 5 ti hodin jsem vypila 3 čaje! Takže to vidím tak,že budu hoodně brzo nemocná..takže asi umřu.


I LOVE THIS ! :)

18. september 2011 at 10:14 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Good morning ! :)

Já prostě miluju tyhlety nedělí rána.Vzbudím se kolem půl 9,jdu dolů v pyžamu,uvařím si čaj,nachystám si vafle s marmeládou,zapnu televizi a dívám se na pohádky :) To je snad to nejdokonalejší co může být.Jenže když si pak uvědomíte,že za několik hodin už zase budete sedět ve vlaku-směr internát,tak to zase tak krásné není.A ještě k tomu,když se budete muset učit 16 stránek do chemie.Holt,to není nic moc,ale zvykat si musím..

Ale víte co je fakt něco?Když vás v 7 hodin ráno,v neděli vzbudí soused tím,že seče trávu!To je něco příšerného.Jsem myslela ža na něj vletím..ale naštěstí jsem se udržela.

Včera večer jsme se se ségrou dívaly na filmy,pily čaj a jedly.Vypily jsme 3 čaje během nějakých 3 hodin :D Byla totiž strašná zima.Takže lepší možnost jak čaj rozhodně nebyla ♥HOSTEL,SCHOOL AND OTHER.

17. september 2011 at 17:56 | Michelle Marshmallow |  Každodenní zápisky
Hi Guys ! :)

Tak teď tady budu pečená vařená,protože s sebou budu mět na intru noťásek! :) Takže vám budu psát,postovat ty nejlepší fotky,apod. :)
Ve škole je to zatím fajn,ale doufám že se to bude jen a jen zlepšovat.Na intru si začínám pomalu ale jistě zvykat.Ze začátku to bylo vážně šilené ale,teď je to dobré :) Je to sice dálka a ta dvouhodinová cesta vlakem mě už nebaví,ale vydržet se to dá.
Jinak ještě před dvěma dny jsem oslavila své 16té narozeniny a vůbec mi nepřijde že už jsem takhle ''stará'' :D Spíš mi přijde jako kdyby mi bylo 14 a míň! :D Vážně..

To by bylo tak k začátku.Nužee,od teď se to začíná rozjíždět :) Noťas budu mít u sebe,takže se budu snažit vám psát každý den :) Zatím se mějte..